Program Lisa: Wojewódzki kontra Szczepkowska

Polacy rzadko chodzą do teatru i rzadko gadają o sztukach. Tomasz Lis postanowił to zmienić. Kto wczoraj wypadł lepiej - Wojewódzki czy Szczepkowska?

Tomasz Lis zaprosił do swojego programu Kubę Wojewódzkiego, który jest teraz "aktorem" oraz skandalistkę Joannę Szczepkowską. Aktorka po raz kolejny opowiadała o swoim desperackim akcie (pokazała pośladki w trakcie spektaklu) i ostentacyjnie demonstrowała swoją wyższość nad Wojewódzkim. To śmieszyło Kubę, który starał się ją sprowokować.

My normalni aktorzy dostajemy pieniądze za spektakl. Zostałam zwolniona i nie stać mnie na bilet na sztukę z Kubą Wojewódzkim.

Na co Wojewódzki:

Ja "nienormalny" aktor nie mam tego problemu. Mi płacą. A bilet na sztukę mogę pani dać. Nawet dwa.

Na koniec Szczepkowska chciała wygłosić orędzie do narodu, ale Lis dał jej na to tylko 30 sekund. Ona się obraziła i powiedziała, że w takim razie powie to w innym programie. Lis dał jej czas antenowy, a ona po raz setny opowiadała o... akcji z pośladkami. Żenada.

 

Szaza

 

Kto wypadł lepiej u Lisa?
Więcej o:
Komentarze (31)
Program Lisa: Wojewódzki kontra Szczepkowska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bjorn

  Oceniono 19 razy 17

  Ludzie! Autor nazwał Szczepkowską skandalistką z przekory, podobnie jak Wojewodzkiego - aktorem.

 • monis21

  Oceniono 41 razy 17

  uważam że kuba bardzo dobrze wypadł, merytorycznie sie wypowiadal oraz podkreślal ze nie jest aktorem jedynie marzył o zagraniu tej roli. nikt tez nie ukrywal nigdy ze teatr 6pietro jest teatrem komercyjnym i beda do niego zapraszani ludzie znanu z tv. a szczepkowska tak sie wywyzszala jakby byla nie wiadomo kim i az dziw mnie bierze ze kubie udalo sie zachowac powage, zwlaszcza jak ta"wielka aktorka z gołą dupą" podwazala jego kompetencje co bylo zalosne bo ciagle jej powtarzal ze nie jest aktorem- a ta wciaż swoje, widac ze go nie sluchala

 • wicur

  Oceniono 21 razy 15

  Zenada jest jezyka jakim posluguje sie Plotek - zupelnie nierozumiem co pismak chcial powiedziec...

 • dolemifa

  Oceniono 30 razy 14

  Kuba to bystry i inteligentny facet, zawsze mówi prosto z mostu, nie owija w bawełnę przy czym jest niesamowicie zabawy! Oby jak najwiecej takich ludzi!! :)

 • kiciar

  Oceniono 34 razy 14

  nie mogłam patrzeć jak Szczepkowska się wije nie wiedząc co odpowiedzieć Wojewódzkiemu. Zawsze myślałam, ze to superinteligentna kobieta, a wczoraj miałam wrażenie że nie rozumiała pytań i gubiła się w swoich wypowiedziach. CZęssto mówiła nie na temat i zdawało się że Lis i Kuba starali się jej pomóc by nie skompromitowała się do końca. Nigdy nie lubiłam Szczepkowskiej, która zawsze kreowała się na inteligentniejszą od wszystkich, po wczorajszym programie już wiem, że autorytetem kobiecym nigdy u mnie nie będzie.

 • sienna

  Oceniono 32 razy 14

  Szczepkowska wypadła fatalnie

 • azeta7

  Oceniono 27 razy 13

  Ona zwariowała z powodu braku komuny i wypina się na wszystko dookoła, a On zawsze był pajacem i tak juz zostanie.

 • laska3

  Oceniono 33 razy 13

  Szczepkowska nie "kupuje" reguł gry panujących w obecnych mediach. Wielokrotnie o tym mówiła. Nie jest w stanie zaakceptować wszechobecnego dyletanctwa i wynoszenia na wyżyny gwiazd jednego serialu. Dlatego nie wypadnie dobrze w konfrontacji z Kubą, ulubieńcem "publisi", jakby to określiła Olga Lipińska. Ostatnio Wojewódzki zaprosił do siebie Zamachowskiego. Wypadł słabo i bezbarwnie, bo on chyba po prostu nie umie chyba wygłupiać się w takiej konwencji. I dobrze. Dobrze, że jeszcze nie wszyscy są tacy wesolutcy i na luzie. A swoją osobowość mogą zaprezentować w innych sytuacjach, w przeciwieństwie do Kuby W.

 • kiciar

  Oceniono 14 razy 12

  jak to co chciał osiągnąć? liczył na ciekawą dyskusję między dwiema inteligentnymi i ciekawymi osobami. NIe możesz odmówić Kubie inteligencji tylko dlatego że w swoim programie sie wygłupia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX