Skomentuj:
Komentarze (80)
-
Agnieszka Kocham Cięę!!!!!!!!!.
JESTEŚ BOSKA!!!. ;**** K.C -
sory , ale kuuu... zaraz tu nie wytrzymam . Jak możecie piepszyć takie rzeczy o Agnieszce Chylińskiej ?! Z tego co mi wiadomo to jest ona jedną jak i nie jedyną tak autentyczną osobą w tym naszym posranym polskim "szołbiznesie" !!! Pie..., raz ubrała różową kieckę , raz zrobiła se tipsy , uwaga RAZ a tu od razu takie rzeczy że ona nowa Jola Rutowicz i wogóle . Ludzie opamiętajcie się ! Ona po prostu robi to na co ma w danym momencie ochotę !! Może zmieniła brzmienie i wygląd ale nie zmieniła swojej świeżości i autentyczności ! Zauważcie , że każdy wywiad z nią jest niczym dzieło sztuki ! A jak najebana laska krzyczy do niej na koncercie po nazwisku , rzuca się jak wsza i wogóle leci se w h...a to Aga powiedziała to co myśli . Odpie...ie się od niej !
-
jest ok-lubię ją!!!!!!!!!
-
:D
-
mozna, schudnac na maksa, wcisnac sie w rozowe wdzianko i buciki na obcasie, nalozyc tone makijazu i wciaz...odniose sie tu do refleksji ala Slawek Oborski...robic obore!!!
-
"Nie po nazwisku ku.... Ja jestem Agnieszka Chylińska i nie jaraj szlugów bo mnie to wku...a."
"O BoSHe, ale ona jest cool, że tak klnie!" Zosia, 12 lat :/ A tak poważnie to jest totalnie Żałosna! Promuje sie przekleństwami i różowymi kieckami. Chylińska, przepadłaś u mnie na dobre! Przestałaś być autentyczna! Stałaś sie plastikowym produktem na sprzedaż! Nigdy nie przyznawaj się, że byłaś rockową piosenkarką. Teraz możesz co najwyżej konkurować z Dodą :/
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













