Nowe twarze w "Tańcu z gwiazdami"

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" to nowi utalentowani tancerze. Poznaj ich.

W 11. edycji "Tańca" zobaczymy standardowo Rafała Maseraka i Łukasza Czarneckiego. Ale TVN postanowiła zatrudnić też nowych tancerzy. Prawidłowo! Jan Kliment, który wystąpił tylko w 10. edycji show zrobił na nas piorunujące wrażenie, a poza tym doprowadził Nataszę Urbańską aż do finału.

 

Nowy tancerz Przemysław Juszkiewicz jest specjalistką od tańców towarzyskich. Jego partnerka Oceana świetnie zaprezentowała się na konferencji prasowej. Chłopakowi dobrze z oczu patrzy, więc życzymy mu powodzenia.


 

 

 

 

Partnerką Artura Barcisia jest Paulina Biernat. Tancerka towarzyszyła Stefano Terrazzino na wielu pokazach tańca i turniejach. Teraz udało jej się załapać do "Tańca".

 


Podobają wam się nowi tancerze?

 

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (19)
Nowe twarze w "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • misia_54

  Oceniono 46 razy 26

  Brawo Artur Barciś!

 • podpisany

  Oceniono 43 razy 23

  Wielkie brawa dla Pana Barcisia!:)

 • fanfaronada

  Oceniono 32 razy 16

  Ladyzgaga zgadzam się z Tobą w 100%. Poza tym, kibicuję Oceanie i Przemkowi - są świetną parą, bardzo miło się na nich patrzy. Poza tym, pozytywnie zaskoczyła mnie p. Grochola - taki luz i poczucie humoru to dość rzadkie zjawisko w tym programie. I oczywiście p. Barciś - wyjątkowy człowiek i wspaniały aktor.

 • moravia

  Oceniono 19 razy 13

  Oczywiście, że Oceana nie jest zawodową tancerką, przynajmniej w żadnym źródle nie ma wzmianki na ten temat. Po prostu ludzi kłuje w oczy, że była świetna. O klasę wyżej niż reszta par. Zresztą, nie da się ukryć, że trafiła na wybitnego tancerza. Jego CV i dokonania są imponujące. To też pomogło w przygotowaniu świetnego występu.

 • fanfaronada

  Oceniono 19 razy 11

  Zaczynacie nagonkę na Oceanę? Ona niby jest zawodową tancerką? Z tańcem ma tyle wspólnego, co Glinka czy Barciś po studiach aktorskich - czyli tylko liznęli tej sztuki! Boli Was, że Oceana ma charyzmę, jest wesoła, sympatyczna i ma wrodzone poczucie rytmu? Ja życzę jej wygranej, bo oprócz wyżej wymienionych cech jest szczera i nie ma parcia na szkło - ma zdrowe podejście.

 • zloty_kibel

  Oceniono 11 razy 7

  Artura Barciś moge tylko nazwać gwiazdą zagrał w wielu dobrych filmach reszta to takie rozgwiazdy .

 • diana222

  Oceniono 11 razy 5

  ja liczyłam od początku na Oceane bo jest normalna . a do tancerzy nic nie mam .

 • elda22

  Oceniono 11 razy 3

  janachowska troche za niska dla tego pseudo boksera jest

 • chwilaprawdy

  Oceniono 11 razy 3

  W tej edycji z gwiazd znam tylko aktora Barcisia, łyżwiarza Saletę i złodzieja blokad na koła - Maseraka. Reszta musi jeszcze popracować nad swoją sławą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX