Rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami" bez gwiazd

Wielomilionowa publiczność, wyczerpujące treningi i wielki stres. Poznaj "gwiazdy", które przyjęły propozycję udziału w 11. edycji programu.

Jeśli widzowie chcą oglądać program rozrywkowy, to telewizja TVN jest w stanie zrobić nawet kilkanaście edycji tego show. Tak jest w przypadku "Tańca z gwiazdami". W 11. edycji hitowego show zobaczymy "starych" jurorów, "starych" prowadzących, nowe gwiazdy i nowe studio, które praktycznie niczym nie różni się od tego starego.

 

Gwiazd jest jak na lekarstwo, ale to absolutnie nie oznacza, że ta edycja okaże się klapą. "Taniec z gwiazdami" jest tak silną marką, że nawet bez znanych nazwisk przyciągnie przed telewizory miliony widzów. Program rusza 7 marca, ale wy już teraz możecie zobaczyć jak gwiazdy tej edycji radzą sobie na parkiecie!

 

 


Zobaczcie zdjęcia z prezentacji wszystkich par "Tańca z gwiazdami".

 

Zagłosujcie w naszym sondażu i wytypujcie zwycięzcę 11. edycji show!

 

Szaza

 

Kto wygra?
Więcej o:
Komentarze (31)
Rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami" bez gwiazd
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 23 razy 17

  Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem wartości, jakie przekazuje nam ten portal. Moim zdaniem w tym czymś (bo raczej to nie jest normalny portal) są łamane wszelkie prawa natury. Otóż "Plotek" za wszelką cenę chcę nam udowodnić, że nikt nie jest gwiazdą, oprócz jednej osoby, o której wolę nie pisać, bo dla mnie od dzisiaj już nie istnieje. Skoro Oceana nie jest gwiazdą, to dlaczego jej piosenki są puszczane w radiu i to na całym świecie, a tlenionej blondynki nie? Rozumiem więc, że termin gwiazda wg plotka to osoba, która chce za wszelką cenę dojść po trupach, by osiągnąć swój cel. Tylko, że Oceana to nie jest osoba skandaliczna i to właśnie ona zasługuje na miano gwiazdy. Tak samo tyczy się to Katarzyny Glinki, która jest gwiazdą telewizyjną. Często występuje w serialach i nie jest przesłodzona jak niektóre gwiazdki, które wg "Plotka" zasługuje na ten tytuł. Nie rozumiem postępowania tego portalu, coraz więcej ludzi uważa, że pracują tutaj jakieś pustogłowe gimnazjalistki, które nie znają pewnych polskich terminologii. Ocena dla Was jest taka, jak cenzurowane są komentarze, kiedy ktoś zbombarduje ją większością minusów.

 • maadziaa

  Oceniono 16 razy 12

  nie wiem czemu ale ania glogowska zawsze dosteje jakichs takich malo znaych badz malo lubianych partnerow i zawsze na samym poczotaku odpada. tak i jest tym razem nie mam nic do szwedesa jest ok ale wystepowal juc w jakims show bodajze bylo to w joś-u i odpadl chyba jako 1 dlatego i tym razem anka nie trafila na partnera

 • lukis

  Oceniono 19 razy 9

  Grochola, Barciś, Kamińska, Glinka, Oceana, Szwed...więc gdzie ten brak gwiazd/ Jest ok :)

 • moravia

  Oceniono 13 razy 7

  Ladyzgaga masz absolutną rację! Gwiazdą jest również Artur Barciś, który grał np. w Dekalogu Kieślowskiego (że o setce innych Jego filmów nie wspomnę). Gwiazdą na pewno jest również pani Grochola, która jest b. komercyjną, poczytną i b. lubianą przez publiczność autorką. Ale najwyraźniej wg piszących dla tego portalu gwiazdami są tylko osoby w ciuchach od Balenciagi i butkach od Laboutina. Osiągnięcia? Kto tam by patrzył na osiągnięcia?... ;P

 • kiniak14

  Oceniono 12 razy 6

  jak dla mniue to Kamińska Glinka Oceane

 • foooch

  Oceniono 10 razy 6

  Co prawda to prawda. Mogli by dla sensacji dodać jednego jurora, albo zmienić skład. Prowadzący też by się inni znaleźli. Największe szanse kto ma.. to chyba możemy ocenić po popularności tylko. Czekamy na 1 występy.

 • artur.b.logan

  Oceniono 17 razy 5

  Wygra Kamińska, bo jest gwiazdą TVN-u

 • buzzkill

  Oceniono 14 razy 4

  Barciś, Grochola, Kamińska, Oceana - może nie najwyższych lotów, ale gwiazdy. Na pewno większe od Urbanskiej i Muchy :)

 • kasienkaxd

  Oceniono 14 razy 4

  Bez gwiazd ? .A Barciś ? .
  Ale napewno wygra Kamińska.. w końcu gwiazdka tvn..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX