Tyłki i piersi tancerzy "TzG" na zachętę

Ludzie chodzą na "Traviatę" posłuchać opery, czy zobaczyć piersi Herbuś albo klatę Maseraka?

Niewiele osób może zobaczyć "Traviatę" Trelińskiego w Teatrze Wielkim. Twórcy przewidzieli jeszcze tylko 2 przedstawienia w maju, a jest co oglądać. Reżyser zaprosił do współpracy nie tylko wybitnych śpiewaków operowych, o oprawę kostiumową zadbała Gosia Baczyńska i Tomasz Ossoliński, a całości dopełnia choreografia w wykonaniu tancerzy znanych z "Tańca z gwiazdami".

 

Na scenie można zobaczyć seksowne tańce w wykonaniu Edyty Herbuś i Ewy Szabatin. Panie mają na sobie tylko majtki, peruki i plasterki na sutkach. Natomiast Rafał Maserak, Łukasz Czarnecki i spółka większość tańców wykonują samych w slipach.

 

W jednej ze scen tancerki podczas seksownego tańca są admirowane przez panów, którzy kładą im banknoty na dekoltach. Gdy panowie odchodzą, pieniądze trafiają do... majtek dam.

 

Reżyser dzięki zaangażowaniu celebrytów połączył pop kulturę ze sztuką wyższą. O tym, że wykonał dobrą robotę, mogą świadczyć kolejki po bilety i pełne sale na zaledwie kilku spektaklach.

 

 

Zobacz jakie gwiazdy były na premierze "Traviaty".

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (5)
Tyłki i piersi tancerzy "TzG" na zachętę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zyt

  Oceniono 5 razy 3

  ehhh polecam się wybrać i dopiero pisać opinię, ta Opera jest repertuarowa Plotku, na jesieni kolejne spektakle... polecam gorąco

 • aaagulka

  Oceniono 11 razy 1

  plujka walnij sie w ten pusty sagan;)

 • podpisany

  Oceniono 8 razy -4

  Polskie społeczeństwo jest już tak zmęczone szarą rzeczywistością życia, że popatrzenie chociażby na gołe tu i tam i już nam lżej na duszy ;)

 • plujka

  Oceniono 17 razy -7

  Tych, którzy oglądali to g**** należy wyłapać i wysłać na Syberię. Idiotów w Polsce będzie mniej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX