Frytki NIE USUNIĘTO z "Pierwszej miłości"

Tylko u nas! Plotkarskie media doniosły wczoraj, że Agnieszkę usunięto z serialu ze względu na jej niewystarczające umiejętności aktorskie. Jaka jest prawda? Mamy oświadczenie agencji aktorskiej, do której należy Frykowska!

Serwis pudelek.pl doniósł wczoraj, że Agnieszkę Frykowską wyrzucono z obsady serialu "Pierwsza miłość". Jak napisał serwis, niewystarczające okazały się jej "umiejętności aktorskie".

 

Wiadomość zaskoczyła nie tylko samą zainteresowaną, ale i producentów serialu.

 

W związku z negatywnymi informacjami, agencja aktorska, z którą współpracuje Agnieszka, postanowiła wydać oświadczenie.

Jako agencja reprezentująca Agnieszkę Frykowską przy okazji jej udziału we wrocławskich produkcjach grupy ATM (m.in. serial "Tancerze" i "Pierwsza Miłość") możemy ze spokojnym sumieniem zdementować plotki dotyczące zakończenia współpracy z nią przez producenta serialu "Pierwsza Miłość". Nie dotarły do nas żadne słowa krytyki dotyczące jej występu w ww. serialu, ani tym bardziej informacje o planach usunięcia jej postaci ze scenariusza serialu. Zapewniamy, że Agnieszka profesjonalnie podchodzi do każdego powierzonego jej zadania aktorskiego - zawsze w stu procentach opanowuje tekst, nie spóźnia się na plan zdjęciowy, z szacunkiem podchodzi do pracy całej ekipy realizacyjnej. Tak było przy okazji jej udziału w serialu "Tancerze", jak również w wypadku "Pierwszej Miłości". Jesteśmy przekonani, że już lada moment ponownie spotkamy się we Wrocławiu na planie "Pierwszej Miłości", a niewykluczone, że również innych produkcji, przy których mamy okazję współpracować.
Zespół Agencji Aktorskiej EDWIN FILM Wrocław

Jak widać, Frytka nieźle radzi sobie na planie serialu, a produkcja "Pierwszej miłości" wcale nie żałuje podjęcia współpracy z nią.

 

Czyżby Pudelek starał się zaszkodzić Agnieszce?

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Frytki NIE USUNIĘTO z "Pierwszej miłości"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gosia2000

  Oceniono 10 razy 8

  a plotka pewnie znow puszczona przez jakiegos "zyczliwego"

 • miczus

  Oceniono 8 razy 6

  Jest profesjonalna. Piszą przecież. Opanowuje tekst i się nie spóźnia ;-) Ta produkcja nie wymaga większych umiejętności :-)

 • bezkrytycznie

  Oceniono 16 razy 6

  opanowała tekst, nie spóźnia sie, darzy szacunkiem ekipe - czyli to są te wysokie kwalifikacje zawodowe?

 • buzzkill

  Oceniono 11 razy 5

  bezkrytycznie już się nie czepiaj ;/ Przynajmniej robi coś (i to wcale nie mało) w kierunku tego, zeby ją nazwano aktorką bez żadnych wątpliwości, nie to co inni 'aktorzy' typu pani Cichopek czy panowie Mroczki. Ja Agnieszkę (Agnieszkę, nie Frytkę!!) szanuję za to że w tym całym pie...iku jakim jest polski show-biznes stara się grać fair. I nie bede wspominał o jej przeszłości, była jaka była, ale moim zdaniem należy jej sie druga szansa, wiec skonczylibyscie z marnymi aluzjami do jacuzzi przy każdej okazji ;P

 • barri

  Oceniono 11 razy 5

  dali byście już spokój,dziewczyna stara się jak może żeby zatrzeć to złe wrażenie,które na niej ciąży od kilku lat ale niestety jej nie może się go wyzbyć

 • marlenkosia

  Oceniono 10 razy 4

  ale widać że zrobiła sobie nosek na dobre jej to wyszło..

 • katydenhaagnl

  Oceniono 14 razy 4

  Frytka jaka jest taka jest, w młodości narobiła głupot ale może się zmieniła ? Skąd mamy to wiedzieć ? Nie wiem jak gra bo nie oglądam tego filmu i nie mogę jej oceniać. Ale ona przynajmniej ukończyła szkołę aktorką a Mroczki ? Cichopkówna ? - Nie. Więc i tak szacun dla niej.

 • katerina

  Oceniono 10 razy 4

  Piszą bzdury, ale to nie wina Plotka. Administratorzy przeciez korzystają z newsów nadesłanych im przez różnych informatorów, a Ci wiadomo, co ślina na język przyniesie, oby coś napisać.

 • aguniaa78

  Oceniono 15 razy 3

  No cóż, nie jest ona zbyt dobrą aktorką ale do takiego serialu jak "Pierwsza Miłość" pasuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX