Rekord WOŚP. Zebrali prawie 43 miliony!

Co roku udaje się im zebrać więcej. Brawo!

Znamy już dokładny wynik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z 2010 roku. Tym razem pobito kolejny rekord. Do puszek wrzucono w sumie 42,8 miliona złotych.

 

Fenomen Jurka Owsiaka zadziałał już po raz osiemnasty. Za zebrane w tym roku środki fundacja chce kupić wysokospecjalistyczny sprzęt dla klinik onkologicznych.

 

Dzisiaj od 10:30 do 12 jeździł po ulicach barwny korowód. Na jego czele jechał czerwony autobus z Owsiakiem i ekipą fundacji, a za nim podążały 4 tiry wypełnione sprzętem kupionym za pieniądze zebrane w poprzednim finale. Wszyscy chętni byli zapraszani na spotkanie podsumowujące tegoroczną zbiórkę.

 

 

Do zobaczenia za rok.

 

 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (24)
Rekord WOŚP. Zebrali prawie 43 miliony!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kaja_009

  Oceniono 19 razy 13

  Dlaczego mówicie że WOŚP kradnie? Moim zdaniem to nie prawda. Wielki podziw dla Owsiaka i całej ekipy WOŚP.

 • jm

  Oceniono 16 razy 10

  Wielkie dzieki w imieniu wszystkich potrzebujacych dzieci.Jak Polacy chca potrafia byc jedna dobra rodzina o otwartych sercach!

 • riikii

  Oceniono 14 razy 10

  brawo

 • kanek

  Oceniono 13 razy 9

  Pewnie lepiej nic nie robić, albo dawać na radio maria. Moim zdaniem nawet jak ludzie naokoło mają z tej akcji korzyści to ok, jeżeli tylu dzieciom się pomaga. Poza tym ta akcja to nie tylko pomaga chorym dzieciakom, ale pokazuje, że ludzie w dobrej sprawie jednoczą się i potrafią pomagać. Ale oczywiście najłatwiej krytykować siedząc przed komputerem, nie robiąc nic oprócz doszukiwania się oszustw Owsiaka.

 • kolorofalna

  Oceniono 12 razy 8

  no i super .

 • marlenkosia

  Oceniono 12 razy 6

  Ja sie nie doszukuje w tym wszystkim złodziejstwa bo złodziejami mogą się okazać np. niektórzy wolontariusze zbierający pieniadze na szczytny cel ale swój raczej a nie małych dzieci. ALE NIE ON !wierze w to że jest w zupełności uczciwy i wierze w dobro jego srduszka i oddanie,tak jak zapewne wiele ludzi którzy do tych puszek wrzucili pieniążek z nadzieją na to że czynią równierz dobro pomagając w ten sposób chorym dzieciom,bez jego oddania sie słusznemu celowi wiele dzieci nie miało by szans na przeżycie...bo takich ludzi nie ma jest tylko ON! i zastanawia mnie to co dalej będzie jak sił zabraknie nie z wyczerpania tylko z braku zdrowia bo wiek już jemu na to nie pozwoli...morze to co napisałam innym wydać się naiwne ale ja wierze w tego człowieka i w to co robi jest to bardzo szlachetne i godne podziwu , nie mam zamiaru w to wątpić bo jestem dumna z tego że mamy w Polsce takiego człowieka oby więcej ludzi z dobrymi i otwartymi sercami dla ludzi potrzebujących jakiejkolwiek pomocy .DZIĘKUJE.:)

 • cosma

  Oceniono 17 razy 5

  Takie akcje, świadczą o słabości kraju ~!

 • wiktahell80

  Oceniono 6 razy 4

  ci co się czepiają niech pomyślą ile dzieci udało się uratować, wyleczyć zapobiec chorobom, wielkie dziękuję dla Owsiaka niech gra do końca świata i o jeden dzień dłużej

 • zebra20

  Oceniono 4 razy 4

  W kraju gdzie opieka zdrowotna leży i kwiczy ludzie potrafią się zmobilizować i zrobić coś dobrego :) przykład(obalenie komuny). w takich momentach cieszę sie że jestem polką :) mam nadzieje że z czasem będzie tylko lepiej .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX