Wojewódzki: Mam teraz urozmaicone życie seksualne

Kuba opowiedział Dorocie Wellman o swojej sprawności seksualnej, ciągotach do 20-latek i przedłużaniu męskości.

Kuba Wojewódzki jest telewizyjnym mistrzem ciętej riposty. W wieloletniej karierze tylko Doda zdołała go zdziwić wylewając na niego wodę. W najnowszym wywiadzie z niesfornym Kubusiem w "Gali" Dorota Wellman próbowała go zapędzić w róg.

Wynotowaliśmy najciekawsze stwierdzenia Kuby o show-biznesie.

Kawał o Ibiszu i Liszowskiej:

Krzysztof Ibisz powiększył sobie oczy, żeby lepiej móc zobaczyć Joannę Liszowską w całości.

O szpanowaniu młodymi panienkami:

Jedni lubią wkładać kiecki i zażywać leki nosem w kuchni, inni molestują aktoreczki w ciemnych zaułkach galerii handlowych. Ja nie kryję się ze swoimi sympatiami. Jeśli mam do wyboru pośladki 20-latki i okulary 40-latki, to wybieram te pierwsze.

Chałtury:

Na pewno nie można mnie wynająć do prowadzenia imprezy gastronomicznej, tak jak 90 procent krajowych gwiazd. Jeśli średnia cena gwiazdy to u nas siedem tysięcy plus zwrot za paliwo, to ja nie jestem gwiazdą. Nie stać mnie na to.

Od czasu rozstania z Muchą Wojewódzki rozpoczął aktywne życie seksualne.

Moje życie osobiste jest znakomicie unormowane. Nigdy wcześniej nie prowadziłem tak urozmaiconego życia seksualnego jak przez ostatnie trzy lata.

Kuba czasem ma ludzkie odruchy i pomaga ludziom poczuć się lepiej.

Wiesz, jaka to przyjemność, jak jedziesz ferrari i wyprzedza cię deawoo na gaz? Czujesz się jak Caritas. Dajesz radość pokrzywdzonym przez los.

Z właściwą sobie autoironią Wojewódzki odpowiedział czy jest dumnym Polakiem.

Jeśli Woody Allen mawia o sobie, że jest "samonienawidzącym się Żydem", to ja bym samonienawidzącym Polakiem. Nie jestem specjalnie dumny z tego, że jestem Polakiem. Niespecjalnie miałem na to wpływ.

Wellman w niewielkim stopniu udało się z Kuby zdjąć maskę kpiarza i błazna. On już za bardzo zatracił się w swojej roli, za którą uwielbia go społeczeństwo.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (56)
Wojewódzki: Mam teraz urozmaicone życie seksualne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gonzo

  Oceniono 69 razy 41

  Najbardziej bawią mnie ci ludzie, którzy wszystkie jego teksty traktują tak bardzo serio. On sobie pogrywa z własnym wizerunkiem w prawie każdym wywiadzie. Sam przyznał kiedyś że w TV spełnia rolę telewizyjnego błazna, szkoda że inne "gwiazdy" nie mają do siebie takiego dystansu. Cenię go też za antypisowską postawę, która trafiła do wielu młodych ludzi nie interesujących się polityką.

 • anty_tv

  Oceniono 104 razy 38

  50-letni nadpobudliwy nastolatek - to jest dopiero ironia losu, więc się chłopcze nie przejmuj autami innych osób. W ogóle większość ludzi używa samochodu do przemieszczania się, a nie jak ty do leczenia kompleksów. Życzę dużo szczęścia w pustych czterech ścianach luksusowego apartamentu.

 • dee_

  Oceniono 79 razy 27

  a ja go lubię właśnie za to, że potrafi przytrzeć nosa innym 'gwiazdom'. jego nastawienie do świata też jest mi nieobce.

 • wiktahell80

  Oceniono 24 razy 24

  Woody Allen zdaje się jest też autorem stwierdzenia ,że jest świetnym kochankiem , bo długo trenował w samotności

 • under

  Oceniono 60 razy 20

  Nawiązując do pokrzywdzonych przez los Wojewódzki doczeka się kiedyś czegoś złego, czego oczywiście jemu nie życzę, szydząc z innych wcale nie jest fajnym zabawnym gościem, tylko zgoszkniałym facetem po 40 - stce, który tak naprawdę nic szczególnego nie osiągnął,a każda telewizja komercyjna dobrze płaci. Jest obrazem karykatury, która dla kasy da się zerżnąć na wizji.

 • marlenkosia

  Oceniono 32 razy 18

  Jakoś sobie nie mogę wyobrazić jego w łóżku czy też nago, pewnie byłabym rozczarowana bo nic pociagajacego w nim nie widze ..na kase Kubuś lecą na kase no i na twój piękny samochodzik ha ha ha ale ma wyobrażnie chłopak no ,oj Kubuś:)

 • grzesioo

  Oceniono 62 razy 18

  Tak, tak, ma urozmaicone życie seksualne. W dni nieparzyste prawa ręka, w parzyste lewa. Od czasu do czasu ktoś za pieniądze bo kto chciałby takiego starego błazna na stałe? Większość ludzi w jego wieku to odpowiedzialni ojcowie. Facet na starość zostanie sam z butelka lub innymi używkami.

 • meg77

  Oceniono 41 razy 17

  "... za którą uwielbia go społeczeństwo" Uwielbiam te wasze generalizacje ni przypiął i przyłatał. Akurat nasze społeczeństwo ma to do siebie, że nawet jak kogo uwielbia /rzadkość/ to i tak króciutko. Mrugniesz powieką i już nienawidzą. A dokładnie: nie nawidzą, bo taka pisownia jest preferowana;-)

 • milla2

  Oceniono 38 razy 16

  Urozmaicone życie seksualne to on ma, bo kto z takim cieniasem wytrzymałby dłużej niż jeden numerek?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX