Isabel straszy: Może wyciągnę z szuflady moje wiersze

Czyżby żona Kazimierza Marcinkiewicza chciała wywołać kolejną wirtualną burzę?

Isabel Marcinkiewicz najwyraźniej wciąż lubi być w centrum uwagi.  Na swoim blogu napisała właśnie, że brakuje jej... poezji. Prosi więc internautów, by przysyłali wiersze.

 

Chciałabym dostać parę dobrych wierszy i opublikować je na moim blogu. Wierzę, że znajdą się chętni, z przyjemnością poczytam wasze utwory - zachęca Isabel.

I straszy:

 

A jeśli nie, to może wyciągnę z szuflady kilka moich wierszy ku uciesze wszystkich, a w szczególności krytyków - zapowiada Isabel.

 

Plotek przyłącza się to tego apelu. Bo jak nie, to czeka nas kolejny atak wierszy samej Isabel, a tego wolelibyśmy uniknąć.

 

 

Pegaz

 

Więcej o:
Komentarze (13)
Isabel straszy: Może wyciągnę z szuflady moje wiersze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 16 razy 14

  stał się cud, poraz pierwszy Gazeta Wyborcza przyznała, że w Polsce nie ma pracy dla inżynierów, drugim cudem jest odkrycie nowej poetki, fajnie się marzec zaczyna

 • bezkrytycznie

  Oceniono 17 razy 13

  To miło, że ku uciesze gawiedzi, pani Isabel po raz kolejny spróbuje zrobić z siebie idiotkę. Czekam niecierpliwie.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 11 razy 11

  skoro ktoś publikuje swoje wiersze, to powinien się liczyć z opinią na ich temat wygłaszaną czytelników. pani isabel publikuje nędzne wiersze, które uszłyby na sucho osobie anonimowej, ale osobie publicznej nie ujdą.

 • senta

  Oceniono 7 razy 5

  A mnie ta wiadomość ani ziębi ani parzy!Ja nie czytam żadnych poezji,a tym bardziej takiego "pustaka" ,ona to by mogła występować w tv ze swoim Kaziem to chociaż człowiek by się pośmiał z tej rozrywkowej pary.

 • bulinka

  Oceniono 4 razy 4

  co to w ogóle jest?? ta baba ma coś z głową? o tym Marcinkiewiczu już niewspomne

 • ewa51328

  Oceniono 10 razy 4

  Izabel...nie ZABIJAJ TEJ MIŁOŚCI ..!!!!DAJ SPOKOJNIE UMRZEC JEJ...TO TYLKO KWESTIA CZASU....KAZEK JEST CIERPLIWY ...ALE TO JUŻ PRAWIE FINISZ !!!!

 • gosia2000

  Oceniono 14 razy 4

  jej blog jej sprawa, niech publikuje na co ma ochote a ty plotku i cala reszta przeciez nie musicie tego czytac czy podziwiac.

 • bjorn

  Oceniono 5 razy 3

  a ktoś musi czytać te wiersze? Ktoś w ogóle karze wchodzić na jej blog? Dla mnie to ona może wyjąć nawet z dwóch szuflad swoje wiersze. nie rusza mnie to. i tak ich nie bedę czytać. dopóki nie ma ich w szkolnych lekturach, a to nam przecież nie grozi, można je po prostu OLAĆ

 • kronopio77

  Oceniono 8 razy 2

  Polecam stronę i poezję Pani Ewy Iwan-Chuchli, na co dzień lekarza dermatologa (wystarczy wpisać w googla Ewa Iwan Chuchla). Tej Pani Izka do pięt nie dorasta...
  „To nie ten „ (piosenka)
  Ref. To nie ten masuje ci ręce,
  Nie ten, choć może ma więcej pieniędzy…

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX