Kto kogo wygryzł z telewizji?

Stacje telewizyjne stawiają na nowe twarze i pozbywają się "starych" gwiazdek. Komu już podziękowano?

Nic nie może przecież wiecznie trwać. Co zesłał los trzeba będzie stracić - śpiewała Anna Jantar. Karol Okrasa, Pascal Brodnicki czy Edyta Górniak mogą sobie teraz zanucić piosenkę Anny Jantar. Wszyscy pożegnali się już z pracą w telewizji. Kto zajął ich miejsce? Magazyn "Show" przygotował ranking gwiazd, którym stacje telewizyjne podziękowały za współpracę.

 

1) Zamiast "Jak oni śpiewają"...Zobaczymy show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us".

 

 

Stacja Polsat po wyemitowaniu sześciu edycji "JOŚ" postanowiła zastąpić show jakimś innym programem z udziałem gwiazd. Jurorami nowego show będą: Doda, Tomasz Karolak i Irena Santor. Sędziowie będą oceniali umiejętności wokalne gwiazd, których nauczycielami śpiewu będą inni celebryci. Taki Stachursky (sam potrzebujący nauczyciela śpiewu) będzie uczył Krystynę Czubównę. Królowa Doda znów zasiądzie na tronie i zdominuje cały program.

 

2) Zamiast "Kuchni z Okrasą"...

 

 

Zobaczymy program "Brodzik od kuchni".

 

 

Program Karola Okrasy był przez pięć lat emitowany przez Telewizję Publiczną. Sympatyczny chłopak stracił pracę na życzenie Joanny Brodzik, której w ramach odpoczynku od serialu "Dom nad rozlewiskiem" zaproponowano prowadzenie show kulinarnego "Brodzik od kuchni". W Polsce aktorki zamiast grać w filmach prowadzą programy rozrywkowe ( Kasia Cichopek, Kasia Skrzynecka) czy programy kulinarne jak Joanna Brodzik. Jaki kraj, takie prowadzące.

 

3) Miejsce u boku Kasi Cichopek zajmie...

 


 

Mariusz Kałamaga

 


 

Krzyś Ibisz rozstaje się z Kasią Cichopek. Aktorka poprowadzi "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" razem z kabareciarzem Mariuszem Kałamagą. Ona ma pełnić rolę tej profesjonalnej konferansjerki, a on ma rozśmieszać widzów. Tak się zastanawiamy kto pełnił jaką rolę w duecie Ibisz-Cichopek?

 

4) Zamiast programu kulinarnego "Po prostu gotuj"...

 

 

Zobaczymy show Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje".

 

 

Pascal Brodnicki stracił pracę w stacji TVN. Uroczego Francuza wygryzła najpopularniejsza restauratorka w Polsce czyli Magda Gessler, która dostała program "Kuchenne rewolucje". Gessler będzie ratowała upadające restauracje i uczyła ich właścicieli jak prawidłowo kierować swoim lokalem. Będzie ostra, wulgarna i wymagająca. Zapowiada się ciekawe show!

 

5) Miejsce Marty Żmudy Trzebiatowskiej...
Zajmie Joanna Osyda

 

 

Kariera Marty Żmudy Trzebiatowskiej rozwijała się znakomicie, aż do pojawienia się takich seriali jak "BrzydUla" czy "Majka". TVN postawiła na nowe twarze i zakończyła emisję serialu "Teraz albo nigdy" z udziałem Marty. Tron królowej seriali TVN-u został przejęty przez promowaną na każdym kroku Joannę Osydę. A Marta? Zagrała w słabym filmie "Ciacho" i nie dostała żadnej roli w serialu TVN.

 

Której gwiazdy najbardziej wam żal?

 

Szaza


Więcej o:
Komentarze (50)
Kto kogo wygryzł z telewizji?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • manhattan

  Oceniono 37 razy 25

  kiedy ludzie zrozumieją ,że Joanna Brodzik i jej aktorstwo to o kant du*y potłuc?

 • lojzo

  Oceniono 37 razy 23

  Najbardziej szkoda, że nie zobaczę Górniak, Rudiego i Zapendowskiej, tylko wulgarnego blond plastika na tronie. Odpowiedni tron dla niej to sedes. Jury JOŚ pokazali jak można krytykować bez obrażania i autopromocji, a Doda promuje tylko siebie. Kogo pogrzało z Polsacie, żeby na nią postawić? Zrobi rykowisko z programu. Przez nią program Gwiazdy na Lodzie przepadł, bo wszędzie wprowadza wulgarność, prywatę i kicz. Na pewno nie będę tego oglądać. Żal mi kuchni z Okrasa, Brodzik nie ściągnie widzów. Cieszy mnie natomiast Mariusz Kałamaga. Ta zmiana na pewno wyjdzie na lepsze!

 • olcia2133

  Oceniono 28 razy 20

  Cóż Szkoda że "Kuchnia z Orkasą" to koniec fajny chłopak z niego a Brodzik? pff..żal ona i gotowanie żałosne;/;/

 • lukis

  Oceniono 28 razy 20

  Przepraszam bardzo, ale co żmuda Trzebiatowska ma wspólnego z Majką?!

 • lenusia888

  Oceniono 26 razy 16

  "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" A ta wersja angielska to żeby tak "światowo" było.? Ha ha.! Dobre. A tak wgl. to cieszę się, że Ibisza już nie ma. Jeszcze tylko Cichopek się skończy i będzie ok :).

 • kaka_1993

  Oceniono 27 razy 15

  Najlepsza jest zmiana Ibisza na Maryjuszaaaaa!!!! xD juz wiem ze nie opuszcze ani 1 odcinka "Tylko nas dwoje" Xd
  peace! xD

 • mamson

  Oceniono 20 razy 14

  Nie szkoda żadnej, więcej należy pogonić Dodę, Cichopek, Foremniak, Muchę i innych nieudacznych celebrytów i zacząć stawiać na profesjonalizm a nie medialną wrzawę, bo inaczej już w ogóle nie będzie po co włączać telewizora.

 • killthelights

  Oceniono 20 razy 14

  Nikogo.Na biednych nie trafilo.znajda sobie prace gdzie indziej zapewne.

 • kolorofalna

  Oceniono 13 razy 13

  najlepsza zamiana ... Mariusz za Krzysztofa !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX