Ostrowska: Doda nie czuje przede mną respektu

Obie będą w nowym show "Tylko nas dwoje. Just two of us".

Sztuczne napędzanie konfliktów jako promocja programów telewizyjnych to standardowa praktyka. Tym razem za pomocą Se.pl Małgorzata Ostrowska kąsa Dodę.

Ja nigdy nie byłam skandalistką. To co zdobyłam, osiągnęłam całkiem innymi środkami niż ona.

Ostrowska pojawi się w nowym show "Tylko nas dwoje. Just two of us", w którym jurorką będzie Doda. Tabloid chciałby, aby wokalistka oddała hołd gwieździe z lat 80. Jednak była wokalistka Lombardu uważa, że to raczej nie nastąpi.

Myślę, że Doda nie czuje wobec mnie respektu.

Producenci próbują zaostrzyć atmosferę przed pierwszym odcinkiem nowego show, ale sztuczne konfliktowanie jest już passe.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (23)
Ostrowska: Doda nie czuje przede mną respektu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • xfemale

  Oceniono 36 razy 32

  Nie trzeba być psychologiem, aby stwierdzić jedno: atakowanie ludzi zanim jeszcze cokolwiek się wydarzy, poniżanie ich, i gardzenie nimi świadczy o tym, że ta osoba najzwyczajniej w świecie BOI się o swoje "miejsce" i "rangę" jaka przypadła jej w polskim szoł-biznesie. Doda NIE AKCEPTUJE innych kobiet- w szczególności wykonujących ten sam zawód. Otacza się głupawymi, mało rozgarniętymi i niezbyt urodziwymi koleżankami, z którymi chodzi na imprezy (bo wtedy jest silniejsza). Nie ma cywilnej odwagi, całe życie za plecami mamusi i tatusia. Zawsze chce być w centrum zainteresowania. Jest zapatrzona w siebie, nie ma szacunku do pozostałych artystów. Jej cel to: zgnoić, upokorzyć, zastraszyć. Nie wiem kogo bawi jej zachowanie, nie wiem dlaczego ona w ogóle znalazła się na polskiej scenie muzycznej, ale chyba dlatego, że jest takim "polskim odszczepieńcem" i chamką, którą można podziwiać na wizji. Zawsze znajdzie się sporo osób, które będą ją z chęcią "gościć" w swoich telewizorach, szczególnie mam na myśli zbuntowane małolaty.
  Jednakże w jej oczach wygląda to całkiem inaczej i nawet, gdy zaprzecza sama sobie nie widzi w tym nic złego.. Ech, szkoda pisać..

 • nickkkk

  Oceniono 33 razy 25

  zacznijmy od tego że blachara, czyli idolka galerianek nie czuje do NIKOGO respektu. wszystkimi gardzi i poniża, jest zwyczajnie słaba psychicznie

 • agyness87

  Oceniono 26 razy 22

  Ostrowska ja niszczy glosem osobowoscia wszytskim... rockowa laska....wpiszcie w You tube -1 filmik

 • marlenkosia

  Oceniono 19 razy 15

  Sama smroda jest konfliktem i nie trzeba nikomu nic napędzać.Wystarczy że ona jest w tym programie a każdy swoje wie czego można się po tej lafiryndzie spodziewać .Dziwi mnie tylko że naprawde fajne osobowości i na poziomie chcą wystąpić z takim prostakiem w jednym programie i być przez nią oczerniane,ja na ich miejscu bym protestowała do bólu żeby ją zmienili na kogoś innego jeżeli już muszą wystąpić, a oni poprostu się na to godzą ich sprawa.

 • jadzka

  Oceniono 16 razy 14

  Doda będzie oceniać Ostrowską??chyba jakiś żart Gosia jest artystką której piosenki są legendą a popowe melodyjki Dodzi znają tylko nastolatki ..

 • jackyll

  Oceniono 14 razy 12

  Brak szacunku dla autorytetów, polityka konfrontacji, gnojenia i upokarzania, ignorancja i samouwielbienie mimowolnie wpychające na piedestał to domena jednostek duchowo "małych", słabych, ubogich wewnętrznie, przede wszystkim płytkich, krótkowzrocznych i absolutnie "wąskotorowych". Żeby było ciekawiej - zwykle osiągają coś nie dzięki sbie - a na czyichś plecach, w gronie ślepooddanych niemyślących jednostek, jeszcze słabszych niż one same. I nie wiem dlaczego przyszedł mi dla porównania Jarosław Kaczyński, ale całowanie sie dody z jego bratem wydało mi sie oczywiste, wszak wspólny mianownik jest ogromny.

 • podpisany

  Oceniono 8 razy 8

  Plotek się nakręca i nas wkręca ;)

 • olenkaa78

  Oceniono 7 razy 7

  o plotku przeciez jak beda konflikty to bedziesz sie jezcze bardziej nakręcał

 • olb

  Oceniono 6 razy 6

  hmmm , to smutne że takie barachło jest tak na tapecie, jedno jej trzeba przyznać, umie się sprzedać a to się dzisiaj liczy, dialekt ku...szonka parę operacji i jest super, hahah tak jak wiśnia kiedyś

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX