Były szef szydzi z Lisa

Zarzuca, że oglądalność ma dzięki serialowi i życzy mu zmiany kanału.

TVN pod szefostwem Edwarda Miszczaka rozpoczęło nową strategię. Wszystkie programy publicystyczne zostaną przeniesione do TVN 24 ("Kawa na ławę", "Teraz my"). Szef stacji w rozmowie z Piotrem Najsztubem w "Przekroju" dowodzi słuszności swojego pomysłu.

 

Decyzja Miszczaka spowodowana jest małą oglądalnością programów. Według niego TVP sztucznie napędza ilość widzów programów publicystycznych. Dyrektor programowy TVN szydzi z Tomasza Lisa i jego wysokiej oglądalności.

Zobacz, co się dzieje z publicystyką w Polsce. Tomasz Lis ma takie świetne efekty, bo przed nim jedzie czołg "M jak miłość". Obraz kontrolny też by miał po tym czołgu oglądalność.

Kontynuując wypowiedź sugeruje, że miejsca Lisa jest w kanale TVP INFO.

Świetny program, ja bym go w publicznym kanale informacyjnym z radością oglądał i codziennie.

 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (11)
Były szef szydzi z Lisa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 11 razy 5

  dwóch specjalistów od wciskania kitu - Rumcajs lansuje jednosezonowe beztalencia w kolumbijskich telenowelach, a Żwirek wciska zawsze i wszędzie i byle co, aby tylko utrzymać na topie.

 • jackyll

  Oceniono 5 razy 3

  Miszczak to chyba naiwnie celuje tą wypowiedzią w swoją publiczność licząc na to, że te bezmózgowia będą szukac lisa na tvp info! Przeciez wiadomo ze tvp nie przesunie lisa, konia pociągowego stacji do niszowej tvp info, tak jak miszczak to zrobił w akcie desperacji po malejącej lawinowo oglądalnosci tvn.

 • lukis

  Oceniono 8 razy 2

  Lis to dno

 • under

  Oceniono 2 razy 2

  Kinia 21
  Lis też nie pracuje już w Polsacie, wszystko szybko się zmienia.
  Pozdrawiam!

 • beer

  Oceniono 1 raz 1

  Szydzi? Chyba grubo przesadzacie.

 • seznam

  Oceniono 3 razy 1

  Miszczak sfrustrowany, bo nie może jeździć po więzieniach na całym świecie i zwiedzać za pieniądze pracodawców. - Jak by tu zabić nudę? - pomyślał. - Może pójdę w las, zabiję jakiegoś lisa.

 • kinia21

  0

  under - hehe troche jestem nie na bieżąco z informacjami :) to ładnie on wędruje po tych stacjach

 • hotmaro

  0

  ten "kon" kuleje >.>

 • under

  Oceniono 7 razy -1

  Dziennikarzynom z TVN daleko do Pana Lisa, muszą się jeszcze dużo nauczyć, przede wszystkim pokory bo i warsztat narazie żaden.
  A to jest tak, że od popołudnia widzowie czekają na program Lisa i po drodze w tak zwanym między czasie oglądają "M jak Miłość" bo tam jest rebus sms-owy, jakie różnice w wydlądzie danego dnia mają Mroczki z Siedlec, końkurs prowadzi Kasia Cichopek,
  Pozdr.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX