Doda: Irena jest zaje*ista!

Panie sobie pogadały. Nowa przyjaźń w show-biznesie?

 

Coraz więcej informacji (niekiedy sprzecznych) pojawia się na temat nowego show Polsatu "Tylko nas dwoje". Wszystko przez niebanalne jury, w który zasiądą m.in: Doda i Irena Santor. Jak przebiegło spotkanie dwóch artystek?

Irena jest zaje*ista. Machałam jej, ale nie poznała mnie. Jednak jak podeszłam bliżej, to przedstawiłam się, minęło pięć minut a ona: A to Doda słodka! No ja! Pani mnie nie poznała! Ale w końcu sobie pogadałyśmy. Bardzo, bardzo fajna kobitka - Mówi w Wideoportalu.

Przeczytaj koniecznie: Panią Irenkę straszą Dodą

Więcej o:
Komentarze (36)
Doda: Irena jest zaje*ista!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • xfemale

  Oceniono 25 razy 23

  Jak zwykle prostackie zachowanie, ale czego tu oczekiwać.. W końcu mamusia tak córeczkę wychowała. Nie jest to ani zabawne ani w żaden sposób nie wzbudza zainteresowania. Cóż, drogie stroje, drogie kosmetyki i drogie operacje nie zrobią z gówna twarożku..

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 29 razy 21

  "Artystki"? Chyba artystka... p. Irena Santor oczywiście. Niech Doda nawet nie próbuje się z nią równać, do pięt jej nie dorasta! Co to za idiotyczny pomysł sadzać obok tak szanowanej oboby jak p. Santor taką prostą i wulgarną dziewuchę jak Doda? I że p. Santor pozwala sobie na taką profanację jej dobrego imienia.. Czego sie nie robi dla pieniędzy..

 • strynorynalium

  Oceniono 26 razy 20

  K..wa, ja pi..dole krUloFa była łaskawa oznajmić że p. Irena jest zaj.bista. Co za przekur..asta radocha że ktoś kto robi w KULTURZE ma takie swobodne podejście do języka. Ta prostacka dzida już nawet mnie nie śmieszy// rzyg

 • kupogon

  Oceniono 27 razy 19

  Pani Santor to kobieta z klasą w przeciwieństwie do pustaka dody.

 • lilka_07

  Oceniono 26 razy 18

  smroda to kg tapety sztuczne kudły dopinane i silikonowe cycki przerobiona przez chirurga blachara prostaczka Ciechanowska nieuk

 • izolada

  Oceniono 24 razy 18

  Słowo "zaje*ista" pochodzi od możliwie najbardziej wulgarnego rosyjskiego słowa "je*ać". Niektórzy, nawet kiedy chcą być mili, nie potrafią się wznieść na wyższy poziom.

 • vanessaaa

  Oceniono 18 razy 16

  dla Dody to PANI Irena. mogłaby byc jej babcią!

 • inka1

  Oceniono 20 razy 16

  Rodzice P.Robaczewskiej popełnili koszmarny błąd wychowawczy.Gdyby moja córka zwróciła się do starszej,eleganckiej osoby w ten sposób...zapadłabym się pod ziemię.,,zajebista Irenka"-brak słów by skomentować

 • zoelle

  Oceniono 27 razy 15

  no wreszcie pani irena może poczuć się spełniona... pochwaliła ją sama krulofa... zdrowaś doda łaskiś pełna ....
  ( plotku a może w ogóle zrezygnujesz z pisania o innych, skoro i tak już przypominasz fan klub ciechanowskiej blachary i jej diabelskiego klauna? )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX