Łozowski nie poprowadzi gorszego "Idola"

W ostatniej chwili zrezygnował z prowadzenia "Śpiewaj i walcz", które miało być eliminacjami dla debiutantów w Opolu.

TVP chce zrobić program na miarę "Idola" pod nazwą "Śpiewaj i walcz". Jego twarzą miał być znany z zespołu Afromental Wojtek Łozowski . Jednak wokalista w ostatniej chwili zrezygnował z prowadzenia. Producentów poinformował na chwilę przed rozpoczęciem środowej imprezy prezentującej wiosenną ramówkę telewizji.

 

Jak informuje Wojciech Krzyżaniak na swoim blogu, po prostu odechciało mu się. Łozowskiego zastąpi telewizyjna zapchaj dziura Artur Orzech, który wspomoże Aleksandrę Rosiak.

 

Program "Śpiewaj i walcz" ma być eliminacjami do koncertu debiutów w Opolu. Taka publiczna wersja "Idola". W jury zasiądą uznane gwiazdy lat 80 i 90 Krystyna Prońko, Marek Kościkiewicz (po porażce w "Tańcu z gwiazdami" ma szansę powstać jak feniks z popiołów) i Marek Tysper (producent, odpowiedzialny między innymi za Dodę). Producenci zgromadzili dla uczestników trenerów spośród dinozaurów polskiej sceny muzycznej:

 

Grzegorz Skawiński - Kombi

Kora Jackowska - Maanam

Grzegorz Cugowski - Budka Suflera

Grażyna Łobaszewska - znana w latach 70. wokalistka.

 

Szykuje się "Idol" w wersji dla czterdziestolatków. Nie dziwne, że Łozowski uciekł jak tylko dowiedział się co go czeka.

 

Janus

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Łozowski nie poprowadzi gorszego "Idola"
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 4 razy 4

  pani Prońko takoż :(

 • bezkrytycznie

  Oceniono 5 razy 3

  sdecyzją o zasiadaniu w jury, pani Grażyna Łobaszewska wbiła mi nóż w serce :( szkoda pani, pani Grażyno do takiego plastiku i dziadostwa :(

 • ladyzgaga

  Oceniono 4 razy 2

  O Boże, Ci jurorzy to po prostu masakra. Oczy wszystkich widzów będą zwrócone na Dodę, Edzię Górniak, Irenkę Stantor, na Cichopkową. Obstawiam, iż nowe show Polsatu może osiągnąć rekordowe wyniki oglądalności.

 • fifi91

  Oceniono 3 razy 1

  Górniak nie będzie w tym nowym show Polsatu

 • pazdzioch

  Oceniono 2 razy 0

  kolejna patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • skyn

  Oceniono 3 razy -1

  szkoda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX