Skomentuj:
Komentarze (135)
-
Pani Marylo!Nie trzeba wkladac palca by sie porzygac sluchajac Pani wycia!
-
kroi się coś kroi .tylko czy ci ludzie coś jej zrobili (mówię o tych co właśnie o nich powiedziała )
-
i bardzo dobrze! moze sie czegos naucza dzieci neo ;]
-
katerina : wypraszam sobię takie teksty po ja się nie udzielam w tego typu dyskusjach ale twoje wypowiedzi i zachowanie jest bulwersujące .
-
katerina zacznij sie leczyc kaszano bo sie osmieszasz! probojesz byc taka "mundra" a odszczekujesz nie swoimi slowami!! Ten cytacik zerznelas z poskiego starego filmu"Polskie drogi" a zdanie wypowiedziane przez Andrzejka na studenckiej popijawce brzmialo wlasnie tak: "Jak się ma takie sztuki przed sobą, to trudno o kulturę" wiec kretynko jak widzisz ludzie to pamietaja a ciebie maja juz dosc ty trzepnieta dziewojo. Lepiej sie umyj bo siedzisz tu 24 godziny i kazdemu na komentarze odwalasz. Jestes chora psychicznie. -
TU NIE CHODZI O TO ŻE KTOS NAPISAŁ ŻE MARYLA JEST GRUBA ALBO ZE NIE UMI ŚPIEWAĆ. KTOŚ W INTERNECIE OCZERNIŁ MARYLE PISZĄC ŻE ODDAŁA NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECKO DO PRZYTUŁKU.I TO JUŻ NIE JEST OPINIA O MARYLI TYLKO KŁAMSTWA I SZYDERSTWA NA JEJ TEMAT.WIĘC ZAMIAST PISAĆ TE GŁUPIE KOMENTARZE TO NAJPIERW DOWIEDZCIE SIE O CO CHODZI.
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













