Rafał o ojcu: Sytuacja unormowała się

Olbrychscy zapowiadają: TO KONIEC KŁÓTNI W MEDIACH.

Pamiętacie medialną wojnę między Rafałem Olbrychskim a jego znanym ojcem Danielem? Poszło o syna Rafała, który sprawiał problemy wychowawcze. Wtedy Daniel jako dziadek postanowił wkroczyć i wypowiedział się na temat metod wychowawczych syna. I się zaczęło. Do całej kłótni między Olbrychskimi z czasem włączyła się nawet Maryla Rodowicz. Jednym słowem - żałość.

 

Teraz Rafał w rozmowie z "Na Żywo" uspokaja:

Jesteśmy rodziną po przejściach, ale sytuacja unormowała się.... Wprawdzie bez fajerwerków, ale nie kłócimy się, bo wygasła przyczyna konfliktu... Nie mam już większych problemów z synem. I nawiązaliśmy z ojcem kontakt.

I najważniejsze (dla nas wszystkich) - Olbrychski zapowiedział, że to koniec rodzinnego dramatu rozgrywanego na łamach brukowców. Ufff.

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Rafał o ojcu: Sytuacja unormowała się
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • samozwaniec

  Oceniono 17 razy 15

  To jest tak,gdy ojciec przewyzsza talentem nieudanego syna o lata swietlne.W mlodym Olbrychskim zadzialala wiec zwierzeca adrenalina i zaczal gryzc ojca.Nie moge byc taki jak on,to przynajmniej go pogryze i opluje.Syn Daniela jest wyjatkowo pokaleczonym czlowiekiem.Najpierw w wieku kilkunastu lat dwoje dzieci,ktore stale utrzymuje ojciec,czyli dziadek Daniel.Potem rozwod ze szkolna miloscia.Potem lapanie sie roznych przypadkowych zawodow:barman,kucharz,szatniarz,nawet muzyk.Nic z tego nie wyszlo.Nadal na zycie jego rodziny szly pieniadze dziadka.Kmicicem nie zostal,bo zero talentu.Muzykiem tez nie,bo tak graja kilkuletnie dzieci.I tak zostal w wieku 40 lat rencista rodzinnym na utrzymaniu wspanialego Daniela

 • moravia

  Oceniono 14 razy 14

  Ale smród pozostał. Czytelnicy nie cierpią na zaawansowaną sklerozę i zawsze będą pamiętać urocze występy Juniora Olbrychskiego, który publicznie obrzucał błotem zdolniejszego, sławniejszego i mądrzejszego ojca. Trzeba było wcześniej trochę pomyśleć Rafał.

 • niceverona

  Oceniono 6 razy 6

  Dobrze wiedzieć. bardzo cenna informacja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX