Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Agnieszka Frykowska!

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Agnieszki Frykowskiej na premierze filmu "Kołysanka".

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Agnieszki Frykowskiej na premierze filmu "Kołysanka".

  

 

Plusy:

 

 

 

 

Haremowe spodnie

 

 

 

 

Takie spodnie to bardzo modny tej zimy element garderoby. Choć trendowe, niewiele kobiet dobrze w nich wygląda. Agnieszce udało się wybrać spodnie o ciekawym i ładnie prezentującym się kroju.

 

 

 

Minusy:

 

 


 

Czapka

 

 

 

 

Dzianinowa czapka to nie był najlepszy wybór. Agnieszka nie tylko wygląda blado, ale też kiczowato w tym mało twarzowym akcesorium.


 


 

 

Marynarka

 

 

 

 

Choć marynarka Agnieszki wydaje się być porządnie wykonana i elegancka, to kompletnie nie pasuje do tej stylizacji - takie ubranie idealnie sprawdziłoby się w biurze, w którym obowiązują twarde reguły dress code'u, a nie na premierze nowego filmu.

 

Podsumowanie:

 

40% dobrego stylu / 60% kiczu


Niestety Agnieszka ciągle jeszcze nie jest do końca świadoma swojego stylu. W przypadku tej stylizacji prawdopodobnie chciała pokazać, że wie, co jest modne i jak to łączyć. Niestety marynarka idealna do biura nie sprawdzi się na wieczornej imprezie. Zestawiona z modnymi spodniami i tak zepsuje cały efekt. W przypadku Agnieszki kropką nad tym nieco kiczowatym "i" była dzianinowa czapka...

 

 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

Negral/Lula.pl

 

Jak oceniasz stylizację Frytki?
Więcej o:
Komentarze (15)
Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Agnieszka Frykowska!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ganimedes

  Oceniono 14 razy 10

  Jeżeli omawiacie stylizacje gwiazd - to co tutaj robi pani Frykowska ?! Jaką ona jest gwiazdą ? Czego w życiu dokonała poza zgrabnym wskakiwaniem do jacuzzi ? Na miłość boską , sami promujecie takie nieszczęsne celebrytki , a potem się dziwicie na łamach ,że im sodówka wali do pustych główek !

 • demotywator

  Oceniono 11 razy 9

  Całkiem spoko, ale to nie jest gwiazda!!!

 • blacke

  Oceniono 7 razy 5

  Mnie się czapka i marynarka najbardziej właśnie podobają, a najmniej spodnie (i torebka) :). Strój nie powala, ale też i specjalnie nie razi, nie ma w nim nic, co uzasadniałoby użycie słowa "kicz". No, ale to Frytka, więc trzeba skrytykować.

 • damnboy

  Oceniono 3 razy 3

  jest to chyba jedyny w miare ,,udany '' ( jak na nią) strój ... lecz czapka zupełnie nie pasuje do reszty ! Dla mnie i tak Kicz

 • hanna69

  Oceniono 5 razy 3

  Niektórzy krytykują ją za ten seks w wannie z taką zajadłością, jakby co najmniej kogoś zamordowała. Ludziska, opamiętajcie się trochę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • zebra20

  Oceniono 2 razy 2

  czy mi sie wydaje czy często zamiast obiektywnej oceny stylu ocenia się człowieka??? moim zdaniem komplet wygląda dobrze ...a nawet marynarka pasuje . były panienki o wiele gorzej ubrane które dostały wysoką ocene pomimo że wyglądały tragicznie :/

 • hanna69

  Oceniono 2 razy 2

  Jak łatwo ludzie toną w konwenansach! Ona popełniła błąd na oczach telewidzów, bo nie była ani mądra, ani sprytna. Zagubione dziewczę na siłę szukające akceptacji i miłości. Tysiące lasek robi gorsze rzeczy cichcem, potajemnie, a potem cnotki udają. Taka na przykład H.....(nie wymienię całego nazwiska) bzyka się TYLKO z bogaczami ustawionymi, a przed publiczką nóżki zaciska i stwierdza z niewinną minką, że się nie rozbierze w Play-Boyu. O niej nie powiecie "szmata". Ludzie, opamiętajcie się z Waszymi osądami!!!!!!!

 • samozwaniec

  Oceniono 2 razy 2

  Ta laska,tak szybka do seksu z kazdym,aby na wizji - nie moze byc nazywana gwiazda.Bo to jest NIKT.Nigdy w niczym nie zagrala,nigdy niczego nie pokazala = poza wlasnym golym tylkiem.Takie toto obraza nas,jako czytelnikow Plotka.pl

 • amadi1989

  Oceniono 1 raz 1

  A ja uważam że wygląda dobrze. Tylko czapka mi się nie podoba... :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX