Kolejny z "Ich Troje" bankrutuje

Jacek wpadł w długi.

 

O bankructwie Michała Wiśniewskiego mówi od dłuższego czasu. Na nikim wrażenia nie robią już informacje o komorniku w domu Wiśniewskich itp. Okazuje się, że nie tylko Wiśnia ma problem z kasą. Jego kumpel z zespołu Jacek Łągwa także!

 

Jak donosi "Na Żywo", Jacek zamknął właśnie lokal w Łodzi i zwolnił wszystkich pracowników. Klub Łągwy źle prosperował i wciągnął muzyka w długi. Ale to nie koniec problemów.

 

Jacek Łągwa jest obecnie w konflikcie z samym Michałem Wiśniewskim. O co chodzi? Oczywiście o pieniądze, a dokładnie o tantiemy z ZAIKSu.

Więcej o:
Komentarze (18)
Kolejny z "Ich Troje" bankrutuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • heraldek

  Oceniono 33 razy 15

  Jaki talent takie pieniadze....

 • beri

  Oceniono 10 razy 10

  Jaki ZAIKS? Jakie Tantiemy? Nie wciskajcie ludziom ciemnoty, bo gamonie wszystko łykają i się z nienawiści skręcają ubliżając Michałowi oraz Jackowi. Wiśniewski ani Łągwa nigdy nie należeli do ZAIKSU. Tak samo daleko im do bankructwa. Gdyby tylko podali wszystkie brukowce i plotkarskie portale do Sądu, to otrzymali by takie odszkodowania, że wszystkie pudle, ploty i brukowce by zbankrutowały i nigdy z długów nie wyszli. Wszystkim frustratom życzę żebyście choć w 1/10 zarobili i mieli co mają Łągwa i Wiśniewski. Życzę też więcej rozumu przy czytaniu takich plot zanim zaczniecie kogokolwiek opluwać .

 • reki334

  Oceniono 11 razy 9

  kiepskie interesy, najgorsze te bary, kluby itp. w Polsce nikt do nich nie chodzi, w Londynie jest więcej na jednej ulicy niż w całym typowym polskim mieście

 • wladek

  Oceniono 20 razy 8

  normalny czlowiek, jakby zarobil taka kase jak oni, zylby do konca zycia z procentow i to calkiem niezle, ale takim to palma odbija-musza miec swoj jacht, limuzynow piec, ze o prywatnym fryzjerze, czy treserze jamnika nie wspomne, ku przestrodze innym "gwiazdom", wykorzystajcie dobrze swoje piec minut, a potem nie zwariujcie

 • nasuada

  Oceniono 18 razy 8

  No to teraz do "Tańca z Gwiazdami" odkuć się;)

 • ben_oni

  Oceniono 16 razy 6

  Spoko, Łągwa z głodu nie umrze tak długo, jak długo na wiejskich weselach grać się będzie jego kawałki... :-D W końcu praw autorskich chyba jeszcze nie sprzedał?

 • meg77

  Oceniono 21 razy 5

  Łee, brednie dla naiwnych...

 • cosma

  Oceniono 14 razy 4

  A kto jest ,ten 3-ci ?!

 • vanessaaa

  Oceniono 5 razy 3

  jakie długi? o czym wy,ku... w ogóle piszecie?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX