Edyta pomoże Czarkowi w produkcji filmów

Podobnie jak kiedyś Weronika Marczuk.

 

Wbrew wcześniejszym plotkom, Edyta Zając nie zagra w żadnym filmie Czarka. Nie oznacza to, jednak, że na dobre pogrzebała plany na karierę w filmie. Jak dowiedział się tygodnik "Show", Edytka pomoże Pazurze przy realizacji dwóch filmów jego produkcji "Sztos" oraz "Weekend".

 

Zając bardzo poważnie podeszła do nowej pracy i postanowiła napisać pracę licencjacką z realizacji produkcji filmowych. To zastanawiające, bowiem wcześniejsza żona Czarka Weronika Marczuk także produkowała z nim filmy.

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Edyta pomoże Czarkowi w produkcji filmów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • judysia334

  Oceniono 13 razy 9

  Lafirynda z tej Edytki

 • o.rety

  Oceniono 11 razy 7

  Może dla was to zastanawiające, bo reszta ma to w nosie.

 • sensacja

  Oceniono 6 razy 6

  Cezary zaszalał zmieniając żonę na młodszą, ale i tak powiela stary scenariusz małżeństwa, nie wróży to dobrze. Nic to, zawsze znajdzie się kolejna, coraz młodsza i brzydsza, jak widać po Łapickim. Cezary może spać spokojnie.

 • sybilla

  Oceniono 10 razy 6

  Weronika duuuuuuuuuuuużo fajniesza od Edytki.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 2 razy 2

  Cezary stara się jak może, by zbudować Edytce image kobiety z klasą i kobiety, która na czymś się zna i do czegoś się nadaje.A ona tak się nadaje, tak się zna , jak ma tę klasę.Tu po prostu nic się nie da zrobić, koń jaki jest, każdy widzi.Oprócz Czarka, ale to można wytłumaczyć wiekiem...

 • sara112

  0

  Zeby tylko nie pomogła Czarkowi ta jak Weronika. Nie ma facet szczęścia do kobiet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX