Skomentuj:
Komentarze (47)
-
"Główny przedstawiciel Timbaland Productions zaproponował jej pomoc w międzynarodowej kariery" - przepraszam, w jakim to języku? Bo na pewno nie po polsku.
-
...rzeczywiście Nataszka musi z Józkiem wierzyć w swój /wątpliwy/ talent, skoro nie będzie miała wyrzutów sumienia zostawiając swoje malusie dziecko... Ładna, zgrabna, ładnie tańczy, pospolicie śpiewa... W Stanach to wystarczy????
-
Uwielbiam go i podziewiam moim marzeniem byłoby poznać go i mieć szansę z nim współpracować uważam jednak że ktoś taki jak Timbaland raczej nie zawracałby sobie głowy dziewczyą która śpiewa tyle że w miare czystko ale żadna z niej wokalistka może i jest dobrą tancerką nie wiem nie znam się akurat na tańcu nie jest też zjawiskowo piękna ona moim zdaniem jets po prostu zbyt przeciętna i nie kieruję się tutaj zawiścią , niemniej jednak jeśli się uda to gratuluję może powoli zaczełyby się otwierać drzwi dla artystów także i z Polski choć nie mamy za bardzo czym teraz się powchwalić smutne ale prawdziwe już stanowczo wolałabym widzieć Dodę ona bynajmniej jest jakaś:) choć szczerze w to wątpie i uważam to za kolejną plotkę .. pozdrawiam .
-
Może się jej coś wreszcie uda :)
-
niech tam jedzie będzie spokój
-
nastepnna ku... wykreowana przez jozefowicza fffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bbbbbbbbbbbklllllllllllllllllllll sssssiiiiiiiisiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaffff
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX














