Akcja Plotka: Szukamy Pierwszej Damy. Kogo wybieracie?

Małgorzata Tusk nie zostanie Pierwszą Damą. Kto zamiast niej powinien przeprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego? Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie swoją faworytkę!

Donald Tusk ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Ale i tak zapowiada się  ostra walka o urząd głowy państwa. Mężczyźni będą walczyć o władzę, a kobiety o tytuł Pierwszej Damy i miejsce u boku najważniejszego osoby w kraju. Plotek wybrał kilka żon polityków i dziennikarzy, którzy mieliby spore szanse w wyścigu o fotel prezydenta.

 

Oto nasze propozycje:

 

Anne Applebaum ( żona Radosława Sikorskiego)


 

Żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Pisarka i dziennikarka amerykańskiego pochodzenia. Laureatka Nagrody Pulitzera.

 

Sikorski i jego żona z pewnością doskonale prezentowaliby się na arenie międzynarodowej. Oboje znają kilka języków.

 

Hanna Lis

 


 

Żona Tomasza Lisa jest znaną polską dziennikarką. Ładna, wykształcona i popularna. Potrafi się dobrze ubrać, zna kilka języków, a przede wszystkim fascynuje ją polityka. Jej mąż nie jest politykiem, ale Polacy widzą go (co pokazują sondaże) na stanowisku głowy państwa.

 

Anna Olejniczak


 

Ciacho polskiej polityki ma piękną żonę Annę, która chętnie towarzyszy mu na różnych oficjalnych spotkaniach czy pokazach mody. Jej mąż z pewnością mógłby liczyć na głosy gejów:)

 

Isabel

 


Blogerka, poetka, celebrytka. Widać, że kocha być w "na świeczniku". Lubi komentować polską rzeczywistość, pozować do zdjęć w kolorowych magazynach i podróżować z Kazem. Jej mąż był jednym z bardziej lubianych premierów. Isabel jako Pierwsza Dama? Byłoby wesoło.

 

Nelly Rokita

 

 

Jej maż miał być premierem z Krakowa. Los chciał jednak inaczej. Do Sejmu wkroczyła za to jego żona. Jej nowe fryzury, złote myśli i ciekawe stroje są ciągle oceniane w sejmowych kuluarach.

 

Nelly byłaby bardzo kolorową Pierwszą Damą. Obawiamy się jednak, że po miesiącu mielibyśmy jej dosyć, a na Facebooku byłoby forum - co śmiesznego powie dziś Nelly Rokita?


Maria Kaczyńska

 

 

Tym, którzy nie lubią zmian, proponujemy Marię Kaczyńską. Obecna Pierwsza Dama bardzo się wyrobiła od wyborów z 2005 roku. Zmieniła chyba stylistę, znalazła sobie niezłego fryzjera i zaprzyjaźniła się z "Dzień dobry TVN".

 

Żona to największy atut obecnego prezydenta.

 


Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie dla Polski najlepszą Pierwszą Damę!

 

Szaza

 

Pierwszą Damą powinna zostać:
Więcej o:
Komentarze (53)
Akcja Plotka: Szukamy Pierwszej Damy. Kogo wybieracie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kronopio77

  Oceniono 51 razy 39

  proszę wybaczyć, ale słowa "dama" oraz "Isabel" wykluczają się wzajemnie.

 • doodoo

  Oceniono 20 razy 20

  Anne A. jest podobna do pewnej pani, ktora umie walczyc z obcymi i jest dobrym naukowcem, opiekujacym sie avatarami. Wie ktos o kogo chodzi :)

 • komentatoor

  Oceniono 27 razy 17

  Wybrałbym Kaczyńską gdyby była żoną kogo innego, może rozważyłaby rozwód z Kaczorem i wyjście ponownie za mąż za lepszego kandydata? :) Anne Applebaum wydaje się świetną propozycją na pierwszą damę podobnie jak jej mąż, osobiście zagłosowałbym gdyby zdecydowali się kandydować! Na pozostałe panie dyplomatycznie spuśćmy zasłonę milczenia.

 • mika17

  Oceniono 37 razy 15

  Aleksander Kwasniewski na pierwsza dame, Jolanta na prezydenta. Spojrzmy prawdzie w oczy- nie ma lepszych kandydatow: wiemy czego sie po nich mozna spodziewac, potrafia sie zachowac, nie przyniosa nam wstydu i nie zrobia z nas posmiewiska na arenie miedzynarodowej. Zawsze trzezwy jak swinia Kaczynski gdzie tylko sie pojawi popelnia gafe za gafa, Kwasniewski nawet jak sobie chlapnie, to jest uroczy i zabawny, wiec nikt nie ma mu tego specjalnie za zle i ten stan na pewno utrzyma sie jezeli zostanie pierwsza dama. Z innych kandydatek to Applebaum, ale jej maz czasami mowi szybciej niz mysli.

 • kristofor

  Oceniono 24 razy 14

  Nie wiem dlaczego ale Nelly R. przypomina mi Bobka z muminków. Taka rozwalona szopa na głowie i w ogóle bałagan w głowie. Maria K. też mi go przypomina (może to przez kształt nosa?) ale ta kobieta przynajmniej ma poukładane w głowie i jest ogólnie kulturalna, miła i jako prezydentowa jest OK. A bycie pierwsza damą to nie konkurs piękności więc nie powinno się brać tego kryterium w ogóle pod uwagę!

 • atena

  Oceniono 20 razy 12

  niestety drugiej Pani Kwaśniewskiej już chyba nie będzie ... z tych Pań obecnych no cóż ciepły wizerunek stanowi na pewno Pani Kaczyńska , a reprezentować nas mogłaby chyba nieźle PaniAnne Applebaum wygląda na konkretną babkę , nie daj boże hanna lis

 • londres

  Oceniono 16 razy 10

  a może podacie jakiegoś kandydata na pierwszego męża, a nie tylko pierwsze damy wy seksiści

 • maria

  Oceniono 25 razy 9

  hmmm ..... miło wspominam Panią Jolante Kwasniewską hmmmm , pewnie drugiej takiej nie będzie :-((((

 • rysiek

  Oceniono 23 razy 9

  jedyna, która wchodzi w grę to applebaum. lis, rokita i isabel to jakaś farsa i żart... jak i męzowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX