Krupa popularniejszy od Farrella?

W Polsce na pewno. Dariusz Krupa zdominował okładki kolorowych magazynów dla pań.

Rozstanie Dariusza Krupy i Edyty Górniak było jednym z najważniejszych wydarzeń 2009 roku. Kolorowa prasa pisała o przyczynach rozpadu małżeństwa, nowych facetach w otoczeniu piosenkarki i nowych planach zawodowych muzyka.

 

Jak wynika z badań firmy PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, Dariusz Krupa w ubiegłym roku znalazł się na 11 okładkach pism dla pań. Drugie miejsce zajął Tomasz Lis. Z kolei Colin Farrell, Rafał Maserak i Marcin Hakiel pojawili się na okładkach aż osiem razy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Krupa wypromował przynajmniej swoją firmę i znalazł nowych artystów.

 

Szaza

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Krupa popularniejszy od Farrella?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • samozwaniec

  Oceniono 10 razy 6

  Hakiel na okladce?Chyba miesiecznika hodowcow szparagow,jako najszersze usta Ukladu Warszawskiego,ktore zezra kazdego szparaga wszerz,a nie wzdluz...

 • madalena

  Oceniono 8 razy 6

  Colin ładniejszy! :)

 • littlerock

  Oceniono 10 razy 6

  Śmiech na sali :D

 • domiiniisiiaa

  Oceniono 6 razy 4

  colin lepszy ^^

 • osmiol

  Oceniono 8 razy 4

  bycie cytowanym w gazetach o niczym jest zaszczytem porównywalnym do publikacji w najlepszych czasopismach naukowych świata.Czekamy na Nobla z okragłych nóg,umięśnionych piersi i długiej klaty piersiowej(albo w jakiejś innej kombinacji).
  Niemniej Dariusz Krupa wydaje sie sympatyczniejszy od tego pana po prawej od produkcji "farelek",który zadaje się z gwiazdą "Na kobrę i na ćmę" sprzed 10 lat.

 • tolka21

  Oceniono 2 razy 2

  Po co to piszą przecież wiadomo,żę Colin jest i bogatszy i bardziej sławny ...;p

 • o.rety

  Oceniono 2 razy 0

  Najważniejsze globalne wydarzenie:-) Od kilku miesięcy nie schodzi z pierwszych stron najważniejszych gazet, a agencje płacą po milionie dolarów za jakiekolwiek zdjęcie najsłynniejszej pary świata - pana Krupy i pani Górniak. Wow!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX