Villas hipnotyzowała w Zabrzu

JEST W ŚWIETNEJ FORMIE.

 

Diwa polskiej piosenki Violetta Villas powraca. Tym razem to nie spekulacje. Wokalistka wystąpiła w Zabrzu w weekend z okazji dni Babci i Dziadka i olśniła swoich fanów, których na koncercie było ponad tysiąc.

 

Villasvioletta.blog.onet.pl relacjonuje, że sala w miejskim ośrodku Muzyki i Tańca pękała w szwach. Mieszkańcy Zabrza przywitali diwę owacjami na stojąco, co zrobiło na niej ogromne wrażenie. Sama Violetta Villas odwdzięczyła się znakomitym występem.

 

Violetta Villas w Zabrzu:

Więcej o:
Komentarze (6)
Villas hipnotyzowała w Zabrzu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • samozwaniec

  Oceniono 45 razy 35

  Madame Villas!Takiego glosu,jakim nadal Pani dysponuje nie ma zadna z polskich piosenkarek.Dlatego niech Pani wystepuje jak najdluzej.Oby tylko zdrowie dopisalo...

 • sibelius

  Oceniono 43 razy 31

  Wspaniała kobieta, szkoda że tak jej się życie potoczyło. :( Sama, zapomniana, podejrzewam, że nieszczęśliwa starsza Pani. :( Ale dla wielu swoich fanów będzie zawsze wielką diwą i królową światowej estrady.

 • jagoda2205

  Oceniono 26 razy 18

  Niepowtarzalny głos w Polsce i tak zmarnowany,dlaczego nikt nie zajął się karierą p.Willas.Zyczę dużo,dużo zdrowia i jeszcze wielu występów.

 • cosimo

  Oceniono 26 razy 16

  Oczko, wierz mi - nie śpiewała z playbacku tylko na żywo. Udowodniła tym swoją wielką klasę wykonawczą. A te Twoje spekulacje cd. psów i kotów (których z resztą od ładnych paru lat nie ma) miały być ironiczne? No cóż... Nie wyszło Ci. Nie każdy musi mieć klasę.

 • aha

  Oceniono 12 razy 2

  Ślicznie jej w brodzie.

 • oko

  Oceniono 37 razy -25

  Nie wierzę że ona nie śpiewa z playbeku.I się bardzo dziwię że jej koty i psy nie zagryzły???.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX