Żmuda Trzebiatowska: Nie odetnę sobie krzywych nóg

Whisky, wykolejenia, maski, kompleksy, kłamstwa, samotność, czyli czego nie wiecie o Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej.

Wywiady Piotra Najsztuba w "Vivie" powoli stają się wizytówką kolorowego magazynu. Tym razem w "ogień" pytań porwał Martę Żmudę Trzebiatowską. Wynotowaliśmy ciekawsze cytaty.

 

Marta o byciu ideałem:

P. N.: Przerażają mnie chodzące ideały - np. ładna, zdolna, skromna, dobrze wychowana, z pasją, rozumiejąca pracę innych ludzi, wrażliwa na życie innych aktorka.
M. Ż. T.: Uważa pan, że jestem nierealne?

Marta o sobie:

I to było straszne, bo z drugiej stron, od dzieciństwa byłam niewolnikiem masek nałożonych mi przez zawód rodziców. I chciałam się z tego wyzwolić.
... Może dlatego, że ma Pani nadal maskę nauczycielskiego dziecka, tylko szkoła to teraz cały kraj?
Uważam, że ja w pewnym sensie się wykoleiłam.

Marta o alkoholu:

Whisky. To jest jedyny alkohol, który lubię.

Marta o kłamaniu:

Kłamie Pani?
Oczywiście. Tylko w istotnych sprawach, ale przed samą sobą staram się nie kłamać.

Marta o swoim wyglądzie:

Patrząc w lustro uważa Pani, że jest piękna?
Moja głowa żyje w innym ciele, tym sprzed 10 lat, które nie było doskonałe miałam kompleksy.
Więc ma je Pani nadal, skoro uważa, że jej głowa żyje w tamtym ciele.
Tak, tylko nie dramatyzuję i siebie akceptuję, bo przecież nie odetnę sobie krzywych nóg, po prostu nauczyłam się z nimi żyć i je polubiłam.

Marta o pracy:

Nie znoszę momentu premiery, a kiedy film trafia do kina, mam ochotę się zamknąć w domu, wpadam w pewnego rodzaju depresję. Zawsze mam takie poczucie obciachu, nigdy nie jestem zadowolona z efektu.

 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (41)
Żmuda Trzebiatowska: Nie odetnę sobie krzywych nóg
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • samozwaniec

  Oceniono 47 razy 29

  Marta to jedna z ladniejszych aktorek w Polsce.Nogi ma w porzadku,wcale nie sa takie krzywe.Niestety,grac jeszcze nie potrafi,bo Ciacho to obciach,ale wole Marte od dziesieciu absolwentek zawodowki z Ciechanowa,ktora w majtkach paraduje po estradzie.Miedzy Marta a plastik-Doda jest przepasc.Ta pierwsza to dziewczyna z klasa,dobrze wychowana,kulturalna,ktora pieknie mowi.Ta druga to typ ulicznicy,z widocznymi brakami w wychowaniu,z wiezienna grypsera w ustach,ze stala checia skandalizowania,gdy sie okazalo,ze spiewac nie potrafi,a koncerty sie nie sprzedaja.

 • diablica

  Oceniono 27 razy 19

  Uważa pan, że jestem nierealne? Kto to pisał? Czytać sie nie da!!!

 • aelgoog

  Oceniono 32 razy 18

  "Kiedy film trafia do kina, mam ochotę się zamknąć w domu, wpadam w pewnego rodzaju depresję. Zawsze mam takie poczucie obciachu, nigdy nie jestem zadowolona z efektu" - i słusznie - po Ciachu powinna siedzieć w domu dożywotnio!!!

 • ganimedes

  Oceniono 38 razy 16

  Ci , a zwłaszcza TE które najbardziej na nią wydziwiają , same niechętnie spoglądają w lustro, no bo cóż - nic tam ładnego ani miłego nie widać... Za to na forum - jakie to pole do popisu. Nikt mnie nie widzi , to jazda , można jęzor rozpuścić i jechać po każdym jak po burej suce. Sami pełni kompleksów , bardzo chętnie przypinamy łatki komu się da , czy zasługuje na to , czy nie . Bo na przykład ma się zły humor ( wpadła pała z majcy :) i dawaj , trzeba zbluzgać każdego , byle ANONIMOWO ! Gdyby z każdym komentarzem zamiast awatara pokazywałoby się nasze prawdziwe oblicze, o ile mniej byłoby tych zjadliwych postów xD

 • jagger2009

  Oceniono 48 razy 16

  fajna dziewczyna i odwalcie sie wszyscy od niej a zajmijcie sie swoim wygladem i niedoskonalosciami

 • ilybj

  Oceniono 39 razy 13

  żal mi was, polubiliście ją bo ma komplex krzywych nóg? przy jej arsenale zalet to nie ma znaczenia wiec powinniście potepic posiadanie przez nią komplexow, jak i zreszta przez wielu innych ludzi, a wy ją chwalicie bo chyba poczuliście sie lepiej;/ a na słowa dody zżera was złość bo co? bo ta jest pewna siebie? kazdy powinien siebie bardzo bardzo kochać;)) (nie mylić z zarozumiałościa:P)

 • katarzynkaj

  Oceniono 33 razy 11

  Nie przepadam za nią.

 • martynkka

  Oceniono 19 razy 9

  pelno bledow : "M. Ż. T.: Uważa pan, że jestem nierealne?" albo : I to było straszne, bo z drugiej stron,od dzieciństwa " ludzie, ktorzy kopiuja te cytaty z innych stron nie mogą poprawic bledow? chodzi o was, ludzie z plotek.pl!!
  PS: dziwne ze ona nie widzi innych swoich wad, tylko ciągle gada o tych nogach krzywych ! mysli ze jak bedzie w kolko gadac ze ma wady to kazdy powie: martusiu, nie mow tak, jestes b. sexy i w ogole naj, najpiekaniejsza na swiecie!!

 • elbereth

  Oceniono 13 razy 7

  To jest najlepszy cytat:
  Moja głowa żyje w innym ciele, tym sprzed 10 lat, które nie było doskonałe miałam kompleksy.
  Znaczy, że teraz 'jej ciało' jest idealne? Skromnie bardzo ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX