Najbardziej lansujący się politycy. Ranking PLOTKA

Występują w programach rozrywkowych, lansują się na okładkach kolorowych gazet, szokują. Czy to jeszcze politycy czy już celebryci?

Polityk nie zostaje celebrytą z przypadku. Trzeba się o to miano naprawdę mocno starać. Robi to wciąż Janusz Palikot, ale także Bartosz Arłukowicz, który... był kiedyś gwiazdą reality-show. Oto nasz subiektywny ranking polityków, którzy lansują się najbardziej.

 

 

Polityk:

Poziom lansu:

Foto

Lech Kaczyński do niedawna stronił od mediów. Ostatnio się to zmieniło - całusy z Dodą, sesja w "Gali" czy ekskluzywne wywiady dla telewizji śniadaniowych. Lech Kaczyński jest coraz częstszym gościem na Plotek.pl. Kaczyński gwiazdą jest, jednak za późno nam to uświadomił. A mogło być tak pięknie.

2/10

 

Joanna Senyszyn. Europosłanka SLD jest najbarwniejszą kobietą naszej polityki. Błyszczy intelektem i na... imprezach branżowych. Dostała propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami, ale się nie zgodziła. Kocha skandale, których sama jest bohaterką. Ma cięty język.

3/10

 

Donald Tusk - mistrz PR. Premier od początku wiedział,  jak zaskarbić sobie przychylność narodu. Zostać gwiazdą! Śpiewała dla niego Doda, wystąpił w sesji dla "Gali". Jego córka Kasia wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, co i mu przyniosło profity.

5/10

 

Ryszard Kalisz. Poseł SLD, który nie stroni od wywiadów, mediów, kamer. On po prostu kocha brylować w telewizji. Częsty gość programu "Kawa Na Ławę". Znany także z pikantnych wyznań dla tabloidów i zdjęć paparazzi z pięknymi kobietami. Posiadacz drogiego auta i markowych, najmodniejszych okularów. Po prostu gwiazda.

5/10

 

Nelli Rokita. Kolejna celebrytka z Wiejskiej. I chyba nie do końca świadoma. Posłanka Jakubiak (PiS) twierdzi, że Rokita jest pośmiewiskiem mediów. I chyba coś w tym jest. Nas bawi styl a la Michael Jackson, kapelusze i skarpetki. Ikona "własnego stylu". Nelli także dostała propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami, którą przyjęła, co świadczy o jej rosnącej pozycji w show-biznesie.

7/10

 

Bartosz Arłukowicz. Dziś poseł Klubu Lewica, a jeszcze kilka lat temu zwycięzca "Agenta". Sejmowi koledzy mówią wprost - on kocha kamery. Wywiady, opowieści o show-biznesie, którego wcześniej liznął. Telewizyjne marszczenie brwi podczas transmisji z obrad komisji śledczej - to po prostu kokieteria. I ma prawo - w końcu był, jest i zapewne będzie gwiazdą telewizji. Czekamy aż zacznie tańczyć, śpiewać, nagra płytę, wystąpi w reklamie. Ma parcie na szkło.

9/10

 

Kaz Marcinkiewicz. Mało kto pamięta, że Kazimierz był nauczycielem, a potem premierem. Dziś kojarzony przede wszystkim dzięki romansowi z dużo młodszą Isabel, rozwód z żoną i kolejny ślub. Kocha manipulować informacjami o sobie, sprytnie kontrolując to, co piszą o nim media. A nie każdy to potrafi.

10/10

 

Janusz Palikot - poseł w poniedziałek zrzekł się immunitetu poselskiego, bo musi odpowiedzieć przed sądem za urządzenie happeningu pijąc publicznie alkohol. Show, skandal - jednym słowem Doda polskiej polityki. Kocha kamery z wzajemnością. Gwiazda parlamentu, skandalista. A to zapozuje do zdjęć z wibratorem, a innym razem oznajmi, że jest gejem. Król jest tylko jeden.

10/10

 

 

 

 

Myślicie, że zjawisko polityków-celebrytów to tylko nasza obserwacja? Nic bardziej mylnego. Zapytaliśmy trenera rozwoju osobowości, co sądzi o zjawisku "polishow":

W oczach mediów politycy przypominają dziewczynę magika: niby przyciąga ona uwagę skąpym strojem koniecznie w kolorze czerwonym, ale tak naprawdę nikogo nie obchodzi czy dziewczyna ma na imię Anna, Hanna czy Zuzanna. Nikogo nie obchodzi czy w reklamie występuje Adam Małysz czy żona Adama Małysza, Agnieszka Radwańska czy mama Agnieszki Radwańskiej. Nikogo nie obchodzi czy w programie występuje Donald Tusk czy Kasia Tusk, Aleksander Kwaśniewski czy Ola Kwaśniewska, Lech Wałęsa czy Maria Wałęsa. Liczy się nazwisko, jako produkt. Nie osoba, nie jej historia ani jej emocje - mówi Bartłomiej Stolarczyk trener asertywności i rozwoju osobistego

 

 

Który z polityków to największy lanser?
Więcej o:
Komentarze (11)
Najbardziej lansujący się politycy. Ranking PLOTKA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • grzesioo

  Oceniono 17 razy 9

  A gdzie Wojciech "Klata" Olejniczak? Gdzie Jacek Kurski? Gdzie złotousty Cymański? Gdzie wesołek Kłopotek?

 • noni

  Oceniono 6 razy 6

  O żesz, ale zgraja!

 • lukis

  Oceniono 14 razy 4

  Palikot może czasem i przesadza, ale mówi ludzkim językiem, a nie sypie formułkami z ust jak wiekszość polityków.

 • foooch

  Oceniono 3 razy 3

  Palikot I Kaziu wymiatają:P
  A tego Bartosza Arłukowicza to nie kojarzę...

 • celtic

  Oceniono 7 razy 3

  Zdecydowany lanser numer 1 to Palikot,a do tego cierpiący na jakąś manię związaną z Kaczyńskimi !!! Proponuję udać się do lekarza specjalisty !!!

 • ostrowski.r

  0

  Kandydaci na listach Ruchu Palikota

  Słyszałem, że ten niezwykle zdolny malarz młodego pokolenia

  Konrad Lesiak

  startuje w tegorocznych wyborach do Sejmu.
  Słyszeliście może coś o tym?

 • babe83

  Oceniono 6 razy 0

  Bartosz Arłukowicz - co to za jeden?!ma kolege w plotku??

 • azazel.

  Oceniono 6 razy 0

  Palikot i Rokita - zdecydowanie największe oszołomy sceny politycznej. Powinno się pozbawić ich diety, bo nie robią niczego dla kraju.

 • vanessaaa

  Oceniono 12 razy 0

  tego,co oni robią nie można nazwać lansem. to po prostu pokazówa,ale żaden tam lans. proponuję zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie słowa LANS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX