Urbańska pokonała Żmudę Trzebiatowską? A może obie wygryzła Widawska?

W mediach pojawiły się sprzeczne informacje!

Wczoraj informowaliśmy was, że Natasza Urbańska i Marta Żmuda Trzebiatowska walczą o główną rolę w serialu TVP 2 "Apetyt na życie" i wysoką stawkę - aż pół miliona złotych. Dziś temat ten stał się niezwykle gorący i wywołał w mediach falę sprzecznych informacji.

 

Według "Super Expressu" w serialu nie pojawi się ani Urbańska, ani Żmuda Trzebiatowska, a rola główna przypadnie Darii Widawskiej, która okazała się tańsza niż dwie wcześniej wymienione panie.

Jeszcze w piątek rano największe szanse na tę rolę miała Natasza. Plany były takie, że miała rozkręcić serial, a potem zniknąć. Niestety, nie doszło do porozumienia między nią a produkcją. I Urbańska zrezygnowała z udziału w serialu - opowiada "Super Expressowi" osoba pracująca przy produkcji serialu.

 

Serwis wirtualnemedia.pl opisuje serial pisząc, że role główne mają zagrać Daria Widawska, Maja Hirsch i Sambor Czarnota. Ani słowa o Nataszy...

 

eFakt.pl powołując się na wczorajszy "Super Express" i newsa dotyczącego walki Nataszy i Marty informuje dziś, że rolę zdobyła Natasza. Dziwne jednak, że serwis wysunął taki wniosek na podstawie wczorajszej publikacji, która jedynie sugerowała to, że Nataszy może mieć większe szanse niż rywalka.

 

O triumfie Nataszy pisze także serwis Vipnews.pl, który w ogóle nie podaje źródła swojej informacji. Tłumaczy on jednak, że w serialu zagrają i Urbańska, i Widawska.

 

Jak widać, nie wiadomo, które informacje są prawdziwe i czy nie zaszła tu jakaś pomyłka. Oczywiście moglibyśmy wybrać sobie jedną z powyższych opcji i donieść wam o niej, ale nie zrobimy tego, dopóki nie potwierdzimy informacji u źródła!

 

Aktualnie próbujemy skontaktować się z Nataszą Urbańską.

 

Co myślicie o całej sprawie?

 

 

Zobacz także:

Urbańska i Żmuda Trzebiatowska walczą o rolę w serialu + SONDAŻ

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Urbańska pokonała Żmudę Trzebiatowską? A może obie wygryzła Widawska?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wars222

  Oceniono 18 razy 8

  Urbańska nie jest żadną aktorką, nawet nie potrafi okiełznać własnych emocji, co już nam udowodniła. Ochy i achy nad jej dość grubo ciosaną urodą też są mocno przesadzone, wystarczy powrónać obie panie na zdjęciu powyżej , by zauważyć delikatność Marty i brak subtelności u Nataszy. Prawdą jest, że Natasza świetnie tańczy (ze śpiewaniem znacznie gorzej), ale pewnie dostanie rolę nie za sprawą swoich atutów (jednego atutu) tylko za sprawą ...no kogo?? Józefowicza. Co do przyciągania przed ekrany tłumów, to życzę jej , by tak się stało, ale czarno to widzę.Już zdążyła nie przyciągnąć, a odepchnąć w Przebojowej Nocy,która była zapowiadana jako mega hit na skalę kraju, świata i wszechświata.Na samo wspominienie o tej promocji do dziś mi się chce śmiać.Ale...pożyjemy , zobaczymy.

 • pazdzioch

  Oceniono 18 razy 8

  MARTA NAJLPESZA !!! NATASZA WON DO DOMU DEBILKO ZAŁOSNA !

 • tribute

  Oceniono 14 razy 8

  ale porażka Pudelka!!! Zerknąłem na strony Super Expressu i Faktu. SŁUCHAJCIE! "Super Express" napisał wczoraj o tym, że Natasza walczy z Martą. Plotek i Pudelek o tym napisali od niech. "Fakt" tego nie miał. Dziś natomiast "Fakt" cytując wczorajszy "Super Expressu" wywnioskował z ich wczorajszego artykułu, że to Natasza wygrała. Więc tak naprawdę Pudelek wczoraj przepisał newsa z "Super Expressu", a dzisiaj spisał newsa z "Faktu" nie zauważając, że "Fakt" spisał właśnie z wczorajszego "Super Expressu". Mam nadzieję, ze zrozumieliście bo się zamotałem hehe

 • ladyzgaga

  Oceniono 11 razy 7

  Ja nie kumam, bo na Pudlu jest napisane, że Urbańska dostała rolę. Coś z Wami nie jest dobrze.

 • ass100

  Oceniono 6 razy 6

  Żmuda ładnie wygląda :)

 • mooonia

  Oceniono 22 razy 6

  a ja uważam że Daria i Maja będą o wiele lepsze od Marty i Nataszy:_)

 • kle0patra

  Oceniono 6 razy 6

  a na pudelku pisze ze to Urbańska dostała rolę

 • lisica13

  Oceniono 4 razy 4

  Najbardziej z wszystkich to lubie Żmude ::)

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 12 razy 4

  O proszę, Nataszka współpracuje z Plotek.pl? Tak też myślałam, że ona sama musiała maczać palce w tym całym promowaniu jej osoby na tym portalu.. Bo niby skąd tyle słodzenia i komplementów w kierunku jej osoby? I te minusy przy każdym negatywnym komentarzu.. Nie jesteśmy ślepi :/ Daria najfajniejsza!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX