16-letnia Polka podbiła świat mody

Wielcy projektanci biją się o jej twarz.

O Monice Jagaciak stało się głośno gdy w wieku 14 lat usunięto ją z Australian Fashion Week. "Vogue" i "Marie Claire" zagroziły, że przestaną relacjonować pokazy, jeśli organizatorzy łamiąc zasady obowiązujące w Paryżu i Londynie, dopuszczą do udziału tylko modelki poniżej 16 roku życia.

 

Monika Jac (występuje także pod takim pseudonimem) ma na koncie pokazy mody Dolce & Gabbana, Prada, czy Versac i okładki w "Elle" i "Harpers Bazzar". Calvin Klein wybrał Polkę aby została twarzą jego najnowszej kolekcji.

 

Jagaciak ma łatwiejsze wejście dzięki pozycji innych Polek w świecie mody - Anji Rubik, Kasi Struss czy Anny Jagodzińskiej.

 

 

 

Najpiękniejsze polskie modelki. Zobacz

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (84)
16-letnia Polka podbiła świat mody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • hardkorek

    Oceniono 51 razy 45

    modelki wybiegowe nie są piękne. już od lat nie są.
    jeżeli są kobiety które obierają je sobie za ideał, to bardzo nie dobrze. pogląd że to najładniejsze dziewczyny zostają modelkami, jest już błędny.
    top modelki nie podobają się mężczyznom. są za szczupłe i mają chłodne bezpłciowe rysy. Owszem, mają ciekawą urodę, bo to typy na których mają dobrze wisieć ubrania i które mają intrygująco wyglądać. ale nie jak normalne kobiety, tylko jak z rysunku. to właściwie trochę karykatury kobiety- wysmuklone, wyciągnięte, naszkicowane w głowach gejowskich wizjonerów, którzy w poszukiwaniu formy nie zatrzymali się na krojeniu sukienek ale i naciągnęli naturalne proporcje ciała człowieka....

  • leenya

    Oceniono 67 razy 37

    wystarczy być wysoką anorektyczką. braki urody uzupełni tapeta i jest super.

  • pacyfikator

    Oceniono 36 razy 30

    nasza szkapa

  • sansa

    Oceniono 48 razy 30

    Po photoshopie to nawet i ja mogę być piękna :-)))

  • stoma

    Oceniono 38 razy 28

    Boże, ona gimnazjum powinna kończyć... Dramat! Kolejna zachudzona dziewczynka a potem zespół policyklistych jajników i w ciąże zajść nie mogą! Ja rozumiem, że modelki muszą być wysokie ale 50kg przy 178cm- no nie mówcie, że to normalne jest?!

  • migotliwa

    Oceniono 42 razy 26

    Boże... wygląda jakby ją głodzono.

  • as32

    Oceniono 28 razy 24

    O Matko z czym do ludu???? (biedactwa mizerne)

  • inzynier

    Oceniono 31 razy 23

    Jakieś słabe te piekności. Jako facet, raczej bym się nie obejrzał za nimi na ulicy. Chude, pokrzywione... A poza tym dlaczego one wszystkie są takie posępne i zimne? Ja wolę roześmiane, zaokraglone kobietki:-)))

  • angello22

    Oceniono 37 razy 23

    Ale one sa brzydkie, porownajcie do twarzy madelek sprzed 15 laty - Karem Mulder, Jasmina, Cindy, itp - To Anna Rubik ma twarz jelopa bez ust. Wygladaja jak sieroty zglodzone w sierocincu. Teraz top-modelki sa jak sklonowane - maja sztanskie urody - ususzone na wior - przyjrzyjcie sie niektore z nich maja nawet krzywe nogi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX