Taniec z Gwiazdami w Operze Narodowej

Tylko tam ich brakowało.

 

Jak donosi "Super Express" pod koniec lutego w Operze Narodowej odbędzie się premiera "Traviata" Verdiego w adaptacji Mariusza Trelińskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na scenie pojawią się gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" oraz show "You Can Dance"!

 

Na deskach Opery Narodowej wystąpią: Rafał Maserak, Ania Bosak, Ewa Szabatin i Łukasz Czarnecki. TzG jest już wszędzie. W lodówkach (pasztety Skrzyneckiej, mrożonki Pavlovic), a teraz w Operze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Taniec z Gwiazdami w Operze Narodowej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • londres

  Oceniono 8 razy 8

  tak trudno napisać poprawnie jedno zdanie??? odbędzie się premiera "Traviaty" Verdiego..., bo Traviata się odmienia, a jak macie problemy z deklinacją, to napiszcie "premiera opery pt. "Traviata" - tak jak uczyli tego w szkole podstawowej.

 • andrea

  Oceniono 5 razy 5

  I bardzo dobrze ! To mistrzowie tańca, wspaniali, popularni dzięki TzG, skorzysta i na tym Traviata, reżyser wie, co robi. Jestem pewna, że zatańczą ś w i e t n i e !!!

 • zyt

  Oceniono 5 razy 5

  jak można porównać reklamę pasztetu do teatru!!!! Plotku????!!!!
  tą są najlepsi tancerze latynoamerykańscy - co mają robić jak nie tańczyć, także w Teatrze!!!! Widać pasują do koncepcji reżyserowi, a na pewno tancerze klasyczni nie dadzą takiej jakości jak Latino, a Latino jak klasyczni... !!!!!

 • zyt

  Oceniono 10 razy 4

  a czemu Szabatin niby nie pasuje... jest z nich najbardziej utytułowaną tancerką, o największych międzynarodowych sukcesach

 • tracy

  Oceniono 8 razy 0

  Ten czarnecki to wygląda na typowego buraka, typowy leszczyk.

 • nasuada

  Oceniono 10 razy -4

  Szabatin jakoś nie pasuje do tego zestawu ani do Opery Narodowej:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX