Piosenka Mariny podobna do kawałka Keshy?!

Czy te kawałki naprawdę mają ze sobą coś wspólnego?

Wczoraj puściliśmy pierwszą piosenkę Mariny "Glam Pop" i... rozgorzała dyskusja. Poszło oczywiście o podobieństwa albo jak to woli "kopiowanie". Nasi czytelnicy niemal jednogłośnie stwierdzili, że debiutancki kawałek Mariny do złudzenia przypomina wielki hit Keshy "Tik Tok".

 

Czy naprawdę obie piosenki są do siebie podobne?

 

Kesha i "Tik Tok":

 

Marina i "Glam Pop":

 

Czekamy na wasze opinie.

Więcej o:
Komentarze (57)
Piosenka Mariny podobna do kawałka Keshy?!
Zaloguj się
 • zielonapestka

  Oceniono 46 razy 30

  podobieństwo stylu nie oznacza plagiatu. Cóż większość piosenek popowych nie jest zbyt oryginalna, ale producentom przecież o to chodzi, żeby było podobne do tego, co jest sprawdzone i aktualnie dobrze się sprzedaje. Gwiazdy popowe zwykle nie są prawdziwymi twórcami, ale odtwórcami tego, co producent każe im śpiewać, dlatego trudno mieć pretensje do Mariny. Przynajmniej ona, w przeciwieństwie do Keshy, ma niezły wokal.

 • mufinax3

  Oceniono 48 razy 20

  Wogule nie podobne...To tylko ten sam gatunek,a nie sciągane....Słychac..;/

 • vitaa

  Oceniono 39 razy 19

  Ludzie, czy Wy naprawdę jesteście aż tak mało rozgarnięci czy tylko udajecie? Mentalność naszego narodu mnie przeraża! Czy to chodzi o homofobię czy ksenofobię czy miłość do gwiazd zagranicznych, a zamknięcie się na nasze gwiazdy rodzime. Powinniście się cieszyć, że dziewczyna chce zrobić coś nowego, że wkłada w to całe serce, że to co robi sprawia jej radość, że chce Wam również dać radość swoją ciężką pracą. Ona nie powiedziała, że jest twórcą stylu GLAM POP, ona powiedziała, że wprowadza ten styl na polski rynek muzyczny. Kesha drodzy państwo Polką nie jest ;) Czy Wy naprawdę chcecie zacietrzewiać się starociach i w tym w czym tkwimi teraz?! Czemu jak ktoś chce zrobić coś nowego jest od razu zjechany? Tak smao było z Agnieszką Chylińską ... Ona nie ma obowiązku robić ankiet na to jakie chcecie piosenki, Artysta powinien robić to co czuje bo inaczej jest to zakłamane. Posłuchajcie jej wywiadów sprzed wielu lat, to może zrozumiecie, że ona od dawna chciała się zmienić i tamten styl był jej narzucony.
  Ale nie o Agnieszce mowa, wracając do Mariny powinniście docenić jej starania! A nie wymyslać już jakieś wyimaginowane plagiaty!!! Logiczne, że jak jest specyficzny rodzaj muzyki to może być to podobne, ale nie oznacza to plagiatu! Zastanówcie się co piszecie i pozwólcie ocenić to ludziom ,którzy siedzą w tej branży i znają się na tym o niebo lepiej niż Wy wszyscy razem wzięci!!! Ogarnijcie się!!!

 • sosenka22

  Oceniono 49 razy 19

  No może na początku jak gada, to przypomina Kesha .
  Ale w porównaniu do niej to Marina umie śpiewać i śpiewa w tej piosence( a tamta tylko gada )
  Mnie się podoba :)

 • kasiulinka28

  Oceniono 31 razy 19

  No bez przesady nie jest to żaden plagiat ale podobieństwo słychać lepsze to niż wycie np. Sary Żal!!!

 • madziun2

  Oceniono 28 razy 16

  mają podobne bity i sposób śpiewania obu dziewczyn jest zblizony

 • agataa447

  Oceniono 26 razy 14

  nooo .. bardzo podobna :d tyle że 'tik tok' jest fajniejsze :d pozdr. ;*

 • ewcias58

  Oceniono 38 razy 14

  Widać niewielkie podobieństwo,ale to nic nie znaczy. Poza tym wydaje mi się że kiedy powstawała piosenka Mariny piosenka Tik Tok jeszcze nie wyszła.

 • klaudia0506

  Oceniono 16 razy 12

  wyraznie ktos wzrolowal sie na Ke$hy, ale jakby nie bylo ta piosenka jest beznadziejna, ma wymuszony rytm i nalezy dobrze sie wsluchac lub posluchac jej przynjamnjiej kilka razy by znalez sens w tych jekach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX