Maleńczuk: Artystom wolno brać narkotyki

Artystom wolno więcej, bo... mają talent.

Maciej Maleńczuk słynie z kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Po prostu ma niewyparzony język. Tym razem bez przekleństw w wywiadzie dla "Twojego Stylu" wyjaśnił, że artyści muszą brać narkotyki.

Artystom wolno brać narkotyki. Błąd Krzysztofa Piesiewicza polegał na tym, że wszedł w politykę, a to nie jest miejsce dla artysty... Nie wierzę w to, że zupełnie trzeźwy artysta jest w stanie cokolwiek stworzyć. Tomasz Stańko twierdzi, że się da. Ale on tyle wyćpał, że nie wiem czy jest wiarygodny... Moje największe utwory powstały na kacu, w momencie depresji ponarkotykowej lub poalkoholowej, kiedy trzeźwiałem i starałem się pozbierać życie do kupy.

 

Przepis na sukces Maleńczuka: Artysta + narkotyki/wódka = dzieło sztuki

 

Maleńczuka zapraszamy do pokoju osób, które nie powinny wypowiadać się publicznie obok Leszczyńskiego, Sary Żal i jeszcze kilku person.

 

Janus

 

 

Więcej o:
Komentarze (75)
Maleńczuk: Artystom wolno brać narkotyki
Zaloguj się
 • fikumiku

  Oceniono 53 razy 31

  ćpunów coraz więcej to i w talenty obrastamy

 • tupkal

  Oceniono 55 razy 27

  Panie Maleńczuk jak widzę obecną Pana "twórczość", to jestem pewien, że Pan nic obecnie nie bierze! Przypudruj Panie sobie nos, to może coś Pan stworzysz

 • morelka

  Oceniono 72 razy 26

  A ja sie bede powtarzac i mam w d..... te wasze minusy!!! Nie bede zachwalac takich polskich prymitywnych chamow jak ten caly Maleńczuk!! Morda przepita i nacpana i to ma byc a r t y s t a???? Maleńczuk to strasznie oblesny typ! Artysta zasrany! Syfiarz!!!! I bede to powtarzala ciagle - mam gdzies te minusy! chamstwa nie toleruje i KONIEC!

 • chwilaprawdy

  Oceniono 47 razy 25

  Jaki kraj tacy artyści. Maciej Maleńczuk i jego największe utwory...
  Teraz każdy gimnazjalista , który zaczyna przygodę z narkotykami będzie mógł twierdzić, że robi to w imię sztuki, aby zostać wielkim artystą na miarę zaćpanego Maleńczuka, czy Piesiewicza w kwiecistej sukience przyjmującego lekarstwa nosem.

 • meg77

  Oceniono 46 razy 24

  Mozna brać, mozna nie brać. Nie mylmy jednak skutków z przyczynami. I jeśli taki MM twierdzi, że to uzywki konstytuują artystę, że bez tego ani rusz, to się osmiesza. Oznacza to, ze jest nikim innym tylko artystycznym impotentem. "Nie wierzę w to, że zupełnie trzeźwy artysta jest w stanie cokolwiek stworzyć." Cóz, ja nie wierzę, by MM był w stanie cokolwiek z sensem i bez zadufania w sobie powiedzieć i mam ku temu coraz mocniejsze podstawy.

 • meg77

  Oceniono 49 razy 23

  Każdy ćpun i alkoholik ma jakieś wytłumaczenie, Maleńczuk. Twoje wcale nie lepsze, za to bardziej butne:-/ "moje największe utwory..." W rzyci się komuś do reszty poprzewracało, kabotyn jak Krzychu Krawczyk, którego miejsce właściwie zajął jako czołowy chałturnik:-/

 • dziki_koziol

  Oceniono 33 razy 21

  Na dziś wieczór proponuję drinka śmierci: wino musującę Michel z Biedronki (około 5 złoty i pyszne) + dębowe mocne, również do nabycia w biedronce. Michela pijemy szybko za pomocą szklanki, zakąszamy dębowym i już można pisać komentarze na plotek.pl Jesteśmy artystami :D No i wyrabiamy się w kwocie 7 złoty z groszami.

 • grzesioo

  Oceniono 43 razy 21

  Pan Maleńczuk zapomniał dodać że artystom wolno nie tylko brać narkotyki ale i posuwać trzynastolatki.

 • eastsider

  Oceniono 53 razy 17

  Artysci, to artysci a Malenczuk to cienias, ktory
  chcialby artysta byc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX