Polscy barmani podbijają świat

Tomek Małek i Marek Posłuszny występowali w pierwszej edycji "Mam talent".

Duet Flair Factory to Tomek Małek i Marek Posłuszny. Ich występy mogliśmy oglądać w I edycji ?Mam Talent?. Są wielokrotnymi zwycięzcami i finalistami największych polskich i zagranicznych zawodów barmańskich, w USA, Francji, czy Wielkiej Brytanii.

 

Tomek i Marek są obecnie najlepszymi barmanami flairowymi w Polsce. Jak sami tłumaczą flair to niekonwencjonalna i efektowna pasja stała się ich sposobem na życie. Małek w swojej karierze jako zawodnik zdobył już dwa tytuły mistrza świata w Londynie w 2009 roku i w Las Vegas w 2008 roku oraz vice-mistrzostwo świata w Szanghaju, natomiast Marek Posłuszny na tych samych mistrzostwach świata zajął odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

 

Wspólna pasja i chęć rozwoju tej widowiskowej sztuki barmańskiej sprawiły że wspólnie założyli grupę Flair Factory. Dzięki temu wszyscy którzy chcą: nauczyć się jak w efektowny sposób przyrządzać cocktaile przezwyciężając siłę grawitacji lub uświetnić swoją imprezę elektryzującym pokazem mogą teraz skorzystać z doświadczenia mistrzów.Więcej o:
Komentarze (4)
Polscy barmani podbijają świat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wiola_9725

  Oceniono 12 razy 12

  no to gratuluje ;)

 • olii

  Oceniono 2 razy 2

  fajniee bardzo się ciesze !

 • bachubachubachu

  0

  Także ostatnio miałam okazję być na weselu na którym był <a href="http://www.barman-na-wesele.pl">barman na wesele</a>. Było to naprawde ciekawe doświadczenie, mimo że flair było niewielkim elementem tego pokazu. Już sobie wyobrażam jak to musi być oglądać pełne show flair i to wykonane przez mistrzów Świata! Gratuluję!

 • kustosz

  0

  Chciałbym powiadomić wszystkich barmanów, którzy swoją profesją zajmują się zawodowo i chcieliby się związać nowymi kontraktami np. z Agencjami Eventowymi, że na 4event.tv macie do tego okazję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX