Taniec z Gwiazdami: Nelli Rokita dostała propozycję!

Bo ludzie chcą ją oglądać. Żart?

 

To naprawdę przestaje być śmieszne. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Nelli Rokita dostała propozycję udziału w 11 edycji "Tańca z Gwiazdami". Przypominamy - PROPOZYCJĘ! Szczegóły zdradził w wywiadzie dla dziennika "Polska" konsultant polityczny Eryk Mistewicz:

Nelly od dzieciństwa uwielbia taniec. Chciała nawet zapisać się na lekcje tańca, wciąż jednak nie miała na to czasu. Propozycja TVN jest niczym gwiazdka z nieba - czytamy w "Polsce".

Mistewicz wyznaje także, że propozycja wynika z tego, że Rokita jest najchętniej oglądanym politykiem w telewizji.

 

To nie pierwszy raz, kiedy politycy biorą udział w Tańcu z Gwiazdami. W siódmej edycji programu (w 2007 r.) brali udział posłowie: Sandra Lewandowska z Samoobrony i Krzysztof Bosak z LPR. W sztandarowym programie rozrywkowym TVN występowały także córki znanych polityków: Aleksandra Kwaśniewska, Maria Wiktoria Wałęsa oraz Katarzyna Tusk.

 

 

Propozycję udziału dostała także posłanka SLD Joanna Senyszyn. Spekuluje się także o udziale Ryszarda Kalisza. Proponujemy jeszcze tego pana:

 


 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (23)
Taniec z Gwiazdami: Nelli Rokita dostała propozycję!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ganimedes

  Oceniono 15 razy 11

  To chyba będzie taniec z jędzami ...

 • tajpan

  Oceniono 9 razy 9

  Jak dla mnie Pani Nelly Rokita, zwana dalej żoną słynnego Jana Marii to takie wirtualne samozłudzenie w kapeluszach. Jej umiejętności tanecznych nie znam, więc się nie wypowiadam. Natomiast Pani prof.Joanna Senyszyn o głosie wiadomo jakim, to prywatnie całkiem kontaktowa i sympatyczna osoba.Zawsze elegancka, choć lubiła czasem zaskakiwać. Pamiętam ją z lat 90-ch ub.w, wówczas była dziekanem pewnego wydziału, pewnej uczelni w Sopocie. Widziałem ją w kilku akcjach na imprezach uczelnianych i powiem krótko: potrafiła dać kobieta czadu - przynajmniej na parkiecie. Później uderzyła w wielką politykę. Z jakim skutkiem? Każdy to może sam ocenić? Nie mieszam w to wszystko poglądów politycznych prezentowanych przez obie Panie. Osobiście uważam, że gdyby zdecydowały się na udział w tym programie wyglądałyby co najmniej groteskowo.

 • malyneczka

  Oceniono 9 razy 9

  cóż za gustowne porcięta na ostatnim zdjęciu....na 1 kwietnia to jeszcze za wcześnie jest, ale jaja, no przypuszczam, ze wtedy zaczełabym oglądać TzG, z czystej ciekawości, chyba o to producentom chodzi, to byłoby lepsze niz kabaret

 • krystyna7

  Oceniono 10 razy 8

  Ale cyrk - dawać je obie , będą niezłe jaja .

 • o.rety

  Oceniono 12 razy 8

  Ja cię kręcę. Już kiedyś ją widziałem na tej fotce, ale teraz w porównaniu z elegancją Senyszyn poraża jeszcze bardziej. W tym stroju nadaje się bardziej do odśnieżania ulic niż na jakiekolwiek tańce.

 • wredna_baba

  Oceniono 12 razy 8

  Nieeeeee.... Litości!

 • cosma

  Oceniono 15 razy 7

  Są granice , których przekraczać nie można !!!

 • lory

  Oceniono 6 razy 6

  Zaszczycone to chyba jest tylko jej konto bankowe :D Biedni my...

 • abrra

  Oceniono 8 razy 6

  ALE JAJA!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX