Plotek gra razem z WOŚP - licytuj "Wypasioną Paczkę"

Znajdziecie w niej min. DVD "Wojna Polsko-Ruska".

 

Już w niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 18. Do akcji włączają się nie tylko szczodrzy ludzie, ale także gwiazdy, które wystawiają na licytacje osobiste przedmioty. Plotek.pl także dołącza się do tego wspaniałego przedsięwzięcia i wystawia na licytację "Wypasioną Paczkę". Co to takiego?

 

Znajdziecie w niej bowiem fantastyczne filmy DVD, płyty CD, książki i gry. Dorzucamy do tego także gadżety z seriali i filmów. Chcecie więcej? Możemy wam zdradzić, że wśród multimediów znalazły się takie pozycje jak DVD "Wojna Polsko Ruska", wspaniałe krążki min. HEY "Miłość, Uwaga, Ratunku, Pomocy", WAGLEWSKI FISZ EMADE "Męska Muzyka" czy składankę "The Best Film Ever". Paczka ciągle się powiększa!

 

JEŻELI MIELIŚCIE ZAMIAR KUPIĆ CHOĆ JEDNĄ Z TYCH POZYCJI W SKLEPIE, ZRÓBCIE DOBRY UCZYNEK I JĄ WYLICYTUJCIE. LINK DO LICYTACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Plotek gra razem z WOŚP - licytuj "Wypasioną Paczkę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mufinax3

  Oceniono 51 razy 11

  Łiii ja będe zbierała pieniązki...Także zachecam was do wrzucania do puszek :) pozdrawiam

 • cosma

  Oceniono 90 razy -50

  ci co zbierają od 18 lat ,nieźle się ustawili !!!

 • hajek84

  Oceniono 106 razy -54

  Cel słuszny ale ile pieniędzy zniknie to wiedzą tylko:Jurek popopopaprany niby jąkała i zbierający tacy którzy patent z pilnikiem lub nożem odkryli już w trakcie 1 finału!!!od co!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX