Hołdys jedzie po zwycięzcach "Mam Talent"!

Oskarża duet Melkart Ball o plagiat!

Program "Mam Talent" budzi spore kontrowersje w polskich mediach. Niektórym widzom przeszkadza, że w programie biorą udział dzieci czy zawodowcy. Do tej grupy należy Zbigniew Hołdys. Muzyk od kilku lat wypowiada się publicznie na każdy temat, który budzi emocje. Teraz skrytykował program "Mam Talent".

Uczestnicy wzbudzający największy aplauz widowni i jury to zawodowcy, którzy (...) żyją z tego, co w tym programie pokazują. Czy to jakaś niespodzianka, że robi wrażenie akordeonista, który na co dzień wykłada w Akademii Muzycznej? Albo duet akrobatyczny Melkart Ball, o którym można przeczytać, że od siedmiu lat występuje w jednym z najlepszych cyrków świata (...) Pokazali skopiowany numer ze spektaklu cyrku Du Soleil "Varekai". Smutny to był widok, jak jury otwierało usta z podziwu patrząc na klona. Zaraz po nich mógłby wystąpić David Copperfield jako amator z talentem - powiedział w rozmowie z "Polityką" Zbigniew Hołdys

 

 

Czy fakt, że ktoś jest zawodowcem zamyka mu już drzwi do kariery? Czy zawodowcy nie mogą prezentować w telewizji swojego talentu? Powoli zaczyna nas drażnić to, że Hołdys funkcjonuje w Polsce jako ekspert od wszystkiego i guru.

 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (42)
Hołdys jedzie po zwycięzcach "Mam Talent"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dorii

  Oceniono 101 razy 77

  Założeniem programu było chyba odkrycie talentu, prawda?
  Tak więc, promowanie ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie (i od dawna na tym zarabiają) jest trochę śmieszne.
  Chyba że koncepcja tego programu była inna...

 • oko

  Oceniono 99 razy 59

  No niestety ma rację.

 • c.t.k.

  Oceniono 90 razy 50

  W cytowanym fragmencie Jego wypowiedzi-to akurat miał rację.

 • mmini

  Oceniono 54 razy 42

  moim zdaniem ma trochę racji... bo po co iść do programu jeśli się jest np. cyrkowcem czy nauczycielem w szkole?idzie tam wielu ludzi z oryginalnymi talentami i nie są doceniani... jasne... jest to program dla wszystkich ale czasami trzeba się zastanowić czy to co ktoś wykonuje to jest rzadki talent czy coś wyuczonego co się robi prze ileś tam lat...

 • dergrosse

  Oceniono 40 razy 28

  Hołdys ma rację. Chodzi o talent a nie wykonywany - z lepszym lub gorszym skutkiem - zawód. Gdyby gwiazdy muzyki dopuścić do udziału w konkursach typu "Śpiewam jak słowik", "Śpiewam na lodzie", itp. to zapewne one zdobywałyby wszelkie nagrody. Celem zaś takich konkursów jest jednak poszukiwanie/odkrywanie nowych (a więc jeszcze nierozpoznanych) talentów. Prawdopodobnie...

 • aranka

  Oceniono 57 razy 23

  Apeluję o więcej szacunku dla Pana Hołdysa. Dla mnie jest ogromnym autorytetem, zawsze ma swoje własne zdanie, i w tej kwestii słuszne. Po co promują się ludzie, którzy już zaistnieli w swojej branży - mam wrażenie, że chodzi o kasę.

 • kocica1

  Oceniono 35 razy 19

  Ja się zgadzam z Zbigniewem Hołdysem. Ten który rozwija dopiero swój talent nie ma szans z zawodowcem.

 • madziorekmuah

  Oceniono 22 razy 16

  ja sie z nim zgadzam, bo to w sumie nie fair jest dla tych ludzi co np. sa na codzien zwyklym urzednikiem czy kims podobnym a po pracy zajmuje sie sowim hobbym.

 • pazdzioch

  Oceniono 26 razy 12

  MA RACJE CZASAMI:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX