Żona Polańskiego przyleciała do Polski pracować

Zostawiła męża z dziećmi w Gstaad.

Wciąż ważą się losy Romana Polańskiego, nie wiadomo, czy Szwajcarzy zdecydują się na deportowanie Polaka do USA. Od grudnia reżyser przebywa w areszcie domowym, w swojej willi w Gstaad.

 

Rodzina Polańskiego w związku z całą sytuacją musi ukrywać się przed mediami, aby unikać niewygodnych pytań. Przedwczoraj do Polski przyleciała żona reżysera Emmanuelle Seigner. Według informacji "Faktu" francuska aktorka zameldowała się w jednym z warszawskich hoteli incognito.

 

Emmanuelle przyleciała do polski do pracy, gra w najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego "Essence of Killing". Aktorka spędzi na planie filmowym kilka dni. Po zakończeniu zdjęć jak najszybciej wróci do męża, który całe dni spędza zamknięty w domu.

 

Polański ma teraz dużo czasu na myślenie, może wreszcie uda mu się zrobić film na miarę talentu. Jego ostatnie produkcje mimo wielkich budżetów nie przechodziły do historii kina.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (27)
Żona Polańskiego przyleciała do Polski pracować
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • heraldek

  Oceniono 94 razy 40

  A w ktorym hotelu przyjmuje ta pani????
  Ktos musi w tym domu pracowac, aby oplacac sfore adwokatow Polanskiego?

 • feefee

  Oceniono 23 razy 23

  Co ty Janus wiesz o Polanskim i jego tworczosci, onlajnowy dziennikarzyno?

 • samozwaniec

  Oceniono 30 razy 22

  20-letni "krytyk" filmowy Janus ocenia filmy jednego z najwybitniejszych tworcow na swiecie.Na pewno pomagala mu Frytka i Jola Rutowicz.
  Janus!Nawet jak bedziesz mial 30 lat pisaniu o plotkach,to raczej nie staraj sie wypowiadac o rzeczach,o ktorych masz mikroskopijne pojecie.Zajmij sie raczej plotkami...

 • oburzona

  Oceniono 26 razy 18

  JANUS TO IDIOTA !!!!!!!!!!!
  Nóż w wodzie (nominacja do Oscara), Wstręt, Nieustraszeni pogromcy wampirów, Dziecko Rosemary, Chinatown, Tess,
  Piraci, Frantic, Gorzkie gody, Pianista, Oliver Twist
  i wiele innych, które są wybitne i nie mają budżetu takich gniotów jak Titanic, Alexander i innych mega produkcji.

 • bolo_king

  Oceniono 23 razy 17

  ja pieprze... jego ostatnie filmy nie przeszły do historii kina? pianista, jego przedostatni film nie przeszedł? janus, albo masz 17 lat, i jesteś niedouczonym licealistą, albo po prostu durniem.

 • nanda_devi

  Oceniono 20 razy 16

  To "Pianista" nie przeszedł do historii kina? Nie wiedziałam. Zawsze mi się wydawało, że to świetny film. Rzeczywiście pan Janus pisze co mu ślina na język przyniesie, bez uprzedniego zastanowienia.

 • bolo_king

  Oceniono 23 razy 15

  cholera... Roman Polański to wybitna osobowość - facet, który na wszystkich zawsze robił niesamowite wrażenie - cholernie błyskotliwy, inteligentny i utalentowany. Emanuelle mówiła, że do dziś oczarowuje ją niesamowitą wiedzą, obyciem kulturalnym i właśnie wielkim talentem. Ci, którzy nie widzą nic o Polańskim odsyłam do lektur, by choć trochę poznać tę niesamowitą postać. niektórzy po prostu nie rozumieją, że dojrzała miłość to nie lata w metryce... pozdrawiam.

 • bolo_king

  Oceniono 17 razy 13

  swoją drogą... Skolimowski to przyjaciel Polańskiego - razem pisali scenariusz "Noża w wodze", pijąc wódkę w jednym z łódzkich pokoików... niech żona zagra u Skolimowskiego wspaniale, i przywiezie Romanowi dużo ciepła od starego kompana.

 • gapcio

  Oceniono 11 razy 11

  cO to znaczy - "...może wreszcie uda mu ..."? MoŻę wreszcze JANUS NAPISZE NotKe NA MIARE SWEGO TALENTU?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX