Marczuk z posłanką Sawicką przeciwko Tomkowi?

Była jurorka YCD świadkiem w procesie Beaty Sawickiej? Chcą tego adwokaci posłanki, bowiem łączy je agent Tomek.

 

"Gazeta Wyborcza" donosi, że bohaterka najgłośniejszej afery korupcyjnej w Polsce, posłanka Beata Sawicka, którą uwiódł agent Tomek, może doczekać się pomocy ze strony Weroniki Marczuk-Pazury. Adwokaci, którzy zajmują się sprawą Sawickiej chcą, aby była jurorka You Can Dance była świadkiem w sprawie posłanki.

Zeznania pani Weroniki Marczuk mogą mieć duże znaczenie dla oceny wiarygodności Beaty Sawickiej - mówi Mikołaj Pietrzak, adwokat obu kobiet.

Marczuk pomóc może, bowiem była rozpracowywana przez tego samego agenta, co Sawicką i podobnie jak posłanka twierdzi, że dała się zmanipulować agentowi. Różnica polega na tym, że gwiazda telewizji nie pozwoliła na intymne relacje. A Sawicka owszem.

 

Przeczytaj koniecznie: Marczuk: Agent Tomek próbował mnie uwieść

 

Agent CBA, który posługiwał się fikcyjnym nazwiskiem Małecki, nad Sawicką pracował osiem miesięcy, a nad Weroniką dwa lata. Obie panie są oskarżone o przyjęcie korzyści majątkowej w zamian za pomoc w zakupie działki (Sawicka) i prywatyzacji Wydawnictw Naukowo-Technicznych (Marczuk).

 

Przeczytaj również: Agent Tomek pracował nad gwiazdami i politykami

 

 

Sawicka: Agent obsypywał mnie pocałunkami

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Marczuk z posłanką Sawicką przeciwko Tomkowi?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aniol_stroz

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko niech zeznania zacznie od poczatku. Co i w jakim klubie robiła na tej sławnej już rurce?

 • c.t.k.

  Oceniono 8 razy 2

  Obie panie nie przyznają się do tego,że zostały przez tzw.Tomka-uwiedzione.

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  celtic masz racje braly szmal plawily sie w luksusach a teraz ku... odgrywaja pokrzywdzone do kryminalu z nimi a agent tomek-brawo-skrecil oszustki izlodziejki-dac mu medal

 • tadpole

  Oceniono 1 raz 1

  agent tomek rzadzi xd hahaha

 • predent

  Oceniono 7 razy 1

  Co jak co, ale zrobienie z kobiet po 40-ce wyśmianych przez agenta Tomka i jego szefa Kamińskiego szmat na pewno spodoba się wyborcom i PiS zrobi na tym rewelacyjny interes polityczny.

 • malyneczka

  Oceniono 9 razy 1

  z kobietami juz tak jest, lubia uwodzenie, zdobywanie...a póxniej wpadaja w kłopoty, ale spokojnie i agent tomek wpadnie kiedys w kłopoty

 • Archanioł Legenda

  0

  I to jest kpina dopiero.
  Przecież te 'kobiety' to więksi kryminaliści niż taki pionek jak "masa", i sobie hasają na wolności za nic, tzn na pewno coś tam posmarowali sędziom za wyrok, a w sumie może i nie, w końcu sądy to ich własność.

 • malyneczka

  Oceniono 2 razy 0

  co tam polityka, to układ stary jak swiat... starsza kobieta jest "obrabiana" prze młodego jurnego ;)

 • celtic

  Oceniono 16 razy 0

  KU... TO TYLKO W TYM KRAJU JEST MOŻLIWE,ŻEBY TUSKOWE TVN ZROBIŁO LUDZIOM TAKIE PRANIE MÓZGU !!! TERAZ WYCHODZI NA TO ŻE WSZYSTKIEMU JEST WINNE CBA,A NIE TE SPRZEDAJNE I PRZEKUPNE "PANIE ARTYSTKI I POSŁANKI" !!! TRZEBA BYŁO NIE BRAĆ CAŁEJ REKLAMÓWKI ŁAPÓWKI TO BY NIE BYŁO PŁACZU !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX