Ziemiec: "Nie mogłem utrzymać kubka, tak bolało"

Dziennikarz "Wiadomości" wystąpił w programie Tomasza Lisa.

Po długiej rehabilitacji Krzysztof Ziemiec powrócił do pracy. Półtora roku temu prezenter "Wiadomości" ciężko się poparzył. Wczoraj w programie "Tomasz Lis na żywo" opowiedział jak dochodził do siebie i walczył o sprawność.

 

Z faceta w sile wieku, który jest głową rodziny, robi się zniedołężniały staruszek, który nie potrafi samodzielnie zjeść czy się umyć. Jesteśmy silni, ale jest granica wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Gdybym nie miał bliskich, to ta wytrzymałość by się skończyła.

 

Ziemiec odczuwał ból, którego nie mógł znieść, ciężko było mu utrzymać kubek, a co dopiero mówić o robieniu czegoś. Najbardziej dołowała go bezradność i zależność od innych, jednocześnie motywowały go do ciężkiej pracy podczas rehabilitacji.

 

W domu stałem się czwartym dzieckiem. Świadomość, że jest się ciężarem dla innych, bolała. To mnie przygważdżało.

 

W wigilijny wieczór Ziemiec po raz pierwszy poprowadził główne wydanie "Wiadomości" po półtorarocznej przerwie.

 

Janus

 

 

Więcej o:
Komentarze (9)
Ziemiec: "Nie mogłem utrzymać kubka, tak bolało"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ankahanka

  Oceniono 32 razy 26

  WIEM CO TO ZNACZY BO MÓJ MĄŻ PRZEŻYŁ TO SAMO:( aLE CZAS GOI RANY... BĘDZIE DOBRZE!!!

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 29 razy 25

  oglądałam ten program. fajnie, że się nie poddał.

 • justynka

  Oceniono 21 razy 17

  z całego serca mu współczuje bardzo, ale to bardzo ;(
  ale bardzo dobrze, że dał sobie z tym rade ma dla kogo żyć :)
  jesteśmy z Tobą :)

 • astra1

  Oceniono 20 razy 16

  Oglądając program zadawałam sobie pytanie czy byłabym w stanie unieść taki ciężar, jakim On został doświadczony. Zarówno z jego strony jak i jego rodziny. To przytłaczające stracić kontrolę nad własnym ciałem, a potem odszukać w sobie pokłady do walki o normalność. Gratuluję i życzę wytrwałości.

 • cukiereczek.

  Oceniono 15 razy 11

  oglądałam to , dobrze że miał na kim polegać ,,

 • ganimedes

  Oceniono 8 razy 6

  Facet jest MĘŻCZYZNĄ w całym znaczeniu tego słowa .Nie podddał się , nie załamał , MA JAJA !!! Nie ma tu żadnego znaczenia fakt,że był znaną z TV twarzą , nieszczęście dotknęło go tak mocno, jak innych ludzi . Przez to ,że był znany, nie cierpiał wcale mniej .Szacunek , panie Ziemiec i kapelusze z głów !!!

 • Gość:

  Oceniono 14 razy 4

  ON MA SZCZĘŚCIE BO z tego wyszedł, a co maja powiedzieć ci którzy zostali kalekami??? kto pomorze szaremu człowiekowi?- Jest zdany sam na siebie. A on znany, to już wszyscy koło niego skaczą, niestety ale tak jest. I nie żebym cos do nie go miała bo facet jest ok!

 • Gość:

  Oceniono 9 razy 1

  Nawiązują do komentarzy poniżej to ja znam przypadek osoby po wypadku która jest zdana sama na siebie i nikt jej nie chce pomóc w tym kraju. Odsyłają tylko jeden do drugiego. I to prawda, zwykłego człowieka maja gdzieś! Gdyby był znany to by wszyscy mu pomagali!

 • jankaj

  Oceniono 10 razy -2

  super ze sobie dał rade i zycze zdrowia,ale zgodze sie z przedmowca-kto pomoze szaremu człowiekowi,bez kasy i sławy bo na pewno nie nfz,tam sie planuje wypadki 5lat do przodu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX