Górniak i Cichopek razem w nowym "Idolu"

Polsat chce walczyć z "Mam talent", czy mają szanse?

Polsat próbuje reaktywować "Idola". Według planu Niny Terentiew program ma powalczyć o publiczność z "Mam talent". Już wiadomo, że show powróci bez Kuby Wojewódzkiego, ma kontrakt z konkurencyjną stacją TVN.

 

Według koncepcji Terentiew powodzenie programowi ma załatwić para Edyta Górniak i Kasia Cichopek. Jak donosi "Życie na gorąco" pierwsza miałaby dołączyć do Elżbiety Zapendowskiej w Jury, a druga zastąpiłaby Maćka Rocka w roli prowadzącego.

 

Zarówno dla Górniak jak i Cichopek angaż w nowym show byłby pocieszeniem po zakończeniu produkcji "Jak oni śpiewają".

 

Z takimi opatrzonymi gwiazdami programowi nie wróżymy dużego powodzenia. Będzie porażka roku.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (62)
Górniak i Cichopek razem w nowym "Idolu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • skye

  Oceniono 36 razy 26

  Dowbora, Ibisza i Młynarskiej brakuje. Sorry, ale Polsat ciągle te same stare twarze wciska i to dosłownie wszędzie! Młynarskiej strasznie nie lubie, a wszędzie ją wpychają. Ibisz, jak Ibisz, Dowbor mi wisi, ale znaleźli by kogoś innego. Kaśka Cichopek dałaby odpocząć od siebie ludziom. A Górniak straciła przez JOŚ wiele w moich oczach. Sorry, ale z takim zestawem to Idol będzie reaktywowanym niewypałem. Z Mam Talent bardzo trudno walczyć, bo formuła programu nie opiera się do jednego schematu. Możemy mieć akrobatów, muzyków, tancerzy, śpiewaków i choć kogo. A w Idolu jedno i to samo smęcenie. Format się wyczerpał, a poza tym Mam Talent zapewnia większą promocję i wcale nie trzeba wygrać programu, żeby odnieść jakichś tam sukces - Audiofeels, Paulina Lenda, Melkart Ball itd. Uważam, że przed nami więcej edycji Mam Talent niż TZG, wystarczy popatrzeć nawet na inne kraje, gdzie kontrakty mają podpisane na 10 edycji od razu ! Więc wyobraźmy sobie. A poza tym Mam Talent jest co roku i się człowiek tak nie znudzi tym, bo jest duży odstęp czasu między edycjami. A w Mam talent jak już coś, większe talenty wokalne się pojawiły niż w tym całym Idolu od początku jego istnienia. Nina Terentiew musi się bardziej postarać, bo jej Asy z rękawa są jakieś strasznie słabe.

 • lala82

  Oceniono 26 razy 20

  Dokładnie, czy juz nie ma innych ciekawszych ludzi :/ jeszcze Ibisza i Młynarska dajcie do kompletu i bedzie mega porazka :/

 • cholera

  Oceniono 21 razy 19

  W rzeczy samej: program idol powinien prowadzic ktos z ikrą, jak Maciej Rock, a w jury: Cygan, Zapendowska, Malenczuk i ktos jeszcze; byle nie MOP-idiota. Wydaje mi sie, ze Gorniakowa moglaby sie tam sprawdzic; zna sie na emisji glosu...a chyba o to chodzi, prawda? Zeby wypowiadali sie znawcy, czy tez ludzie obyci (od lat) z branza muzyczna. W idolu znajdziemy, podobnie jak w YCD normalnych ludzi, a nie gwiazdy, ktore zarbiaja na odcinku (TzG) po 3o tysiaczków. Mam nadzieje, ze idol jednak wypali i nie bedize porazka, tylko KUR.... NIE WPYCHAJCIE TAM tej slodkiej pyzy z zarosnietym czolem i z rzesami jak miotla!

 • themaita

  Oceniono 25 razy 19

  czego ten polsat jeszcze nie wymyśli. Jeszcze tu Ibisza i Młynarskiej brakuje

 • tribute

  Oceniono 19 razy 19

  Myślę, że najlepszym rozwiązaniem by było, gdyby Polsat powierzył prowadzenie "Idola" jakiejś młodej, nieznanej osobie - nowej twarzy, którą przecież taki program wylansuje. Tak przecież było z Maćkiem Rockiem - zaczął prowadzić IDOLA jako zupełnie nieznany chłoptaś. Nowa twarz nadałaby programowi świeżości i przyznajcie sami, czy to nie byłoby znacznie ciekawsze niż przesłodzona Cichopek, żenujący Ibisz, irytująca Młynarska czy mdła Popielewicz? Ja chcę nowej twarzy :)

 • lukis

  Oceniono 27 razy 17

  No z Cichopek i Górniak to w ogóle szans nie mają

 • gonzo

  Oceniono 15 razy 15

  Słodka Kasia może i się nadaje do JOŚ popularyzującego tandetę wśród polskich gwiazdek...ale IDOL? no litości...

 • monii91

  Oceniono 14 razy 14

  do tego radosnego kompletu brakuje już tylko jakże uroczego Krzysia Ibisza ..

 • tracy

  Oceniono 14 razy 14

  Zbiera mnie na wymioty w stanie mocno ciekłym jak słysze o pyzie cichopek, mdli niemiłosiernie;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX