Boruc chce rzucić palenie i zrzucić 20 kilogramów! Żartuje

W wywiadzie jak zwykle tryskał dobrym humorem. W ramach postanowień noworocznych chce też załatać czarną dziurę i powalczyć z głodem w Etiopii. Czy on kiedyś zmądrzeje?

Artur Boruc to enfant terrible polskiej piłki nożnej. W związku z nowym rokiem bramkarz udzielił wywiadu "Przeglądowi Sportowemu". Początkowo można odnieść wrażenie, że wreszcie się uspokoił, spokorniał i wydoroślał.

 

Najważniejsze jest dla mnie to, że znów potrafię cieszyć się życiem. Rozwiodłem się, uregulowałem wszystkie sprawy z tym związane, choć kosztowało mnie to bardzo wiele wysiłku. Z wieloma osobami zerwałem stosunki, a z niektórymi staram się je ograniczyć do minimum. To dotyczy też mojej byłej żony.

 

Już po chwili zapytany o noworoczne postanowienia odpowiedział stary, pyszałkowaty Boruc

Niech pomyślę... Pewnie rzucę papierosy i przestanę pić wódkę, schudnę dwadzieścia kilogramów. Zrobiłbym też coś dla świata. Załatam czarną dziurę, powalczę z głodem w Etiopii.

 

Boruc nie znosi krytyki i uważa, że jest najmądrzejszy. Niestety jego podejście do życia sprawiło, że z bardzo dobrego bramkarza stał się średniakiem.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (8)
Boruc chce rzucić palenie i zrzucić 20 kilogramów! Żartuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ola321

  Oceniono 28 razy 16

  rzeczywiście jest dupkiem ale za to przystojnym, niestety...

 • ad_m

  Oceniono 10 razy 8

  niech robi co chce, i tak stan polskiej pilki noznej sie nie poprawi xd

 • notme

  Oceniono 8 razy 6

  co by nie robił i tak uważam że to dobry bramkarz i mega przystojniak ;]

 • hanna69

  Oceniono 7 razy 3

  No i co? Dobrze powiedział, ma jajo facet. Ha! Ha! Powalczę z głodem w Etiopii! Naśmiewa się z tych durnych niby takich moralnych celebrytów. No i co z tego, że się rozwiódł? Nie odpowiadało mu i się rozwiódł. Może jego żona była jędzą? Jak to ludziska uwielbiają moralności uczyć! Ja też się z tego śmieję. Razem z Borucem. Ha! Ha!

 • daniellap

  Oceniono 23 razy 3

  Janus, wydaje ci się pewnie, ze napisałeś rozprawę psychologiczną? A wyszedł z tego zwykły bełkot. Parę zdań wyrwanych z kontekstu okraszonych twoim komentarzem silącym się na głęboki i odkrywczy...

 • hitthefloor

  Oceniono 25 razy 1

  to jest palant do potęgi entej. zaprzepascił wszystko , bo go puloczek swędział i musiał zacząć pukać jakaś sare .wieczna dz i w ke ' powinnien zostac zniesiony!!;/

 • wieclaw

  0

  I skasuje konto na naszej klasie.

 • rozgadana

  Oceniono 2 razy 0

  Dałes popis niema co

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX