Boruc stracił pracę, z gwiazdy stał się drugim bramkarzem

Wszystko przez nadwagę, imprezy i zawirowania w życiu prywatnym.

Artur Boruc od dłuższego czasu znajduje się w dołku. Nie idzie mu w klubie i w reprezentacji, przytył, a jego życie prywatne stało się tematem numer jeden dla prasy sportowej. Z jednego z najlepszych bramkarzy na świecie przeobraził się w przeciętniaka.

 

Szefowie Celticu Glasgow mają dosyć olewczej postawy Artura i postanowili go sprzedać. Jego miejsce w bramce szkockiego klubu zajął inny Polak Łukasz Załuska.

 

Z pewnością nie ustawi się teraz po niego kolejka klubów tak znanych, jak zainteresowane nim wcześniej Milan Tottenham, Arsenal, Middlesbrough czy Newcastle - opisał sytuację Boruca "Fakt".

 

Podobno Boruc zaczął porządkować swoje życie prywatne, rozwiódł się z żoną Katarzyną Modrzewską i pragnie się uspokoić przy Sarze Mannei. Słyszeliśmy takie zapowiedzi już kilka razy, jak będzie tym razem?

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (7)
Boruc stracił pracę, z gwiazdy stał się drugim bramkarzem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • karolinaami

  Oceniono 20 razy 8

  Ale chłop się skończył :////

 • bih

  Oceniono 11 razy 7

  Kto jest najlepiej opłacanym kibicem swojej drużyny? Boruc!

 • zebra20

  Oceniono 15 razy 5

  ale z wiekiem troche podupadł stuczył sie troche i wygląda jak BIGwieśmak niech sie weźmie za siebie bo kiedyś wyglądał naprawde super ...

 • celtic

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie piszecie o nim jakby chłopak już przeszedł na emeryturę !!! Rzeczywiście ostatni rok był dla niego kiepski,ale przecież on ma dopiero 28 lat !!! Teraz wszyscy po nim jadą,a już nie pamiętają jak rok czy dwa lata temu był w super formie i był jednym z najlepszych bramkarzy w Europie ??? Jeszcze kilka lat gry na wysokim poziomie przed nim.Artur weż się do roboty i powodzenia !!!

 • benio2005

  Oceniono 5 razy 1

  ALE CO SOBIE POŻYŁ I PRZEŻYŁ TO JEGO!!!!

 • mololo1

  Oceniono 2 razy -2

  szukasz muzyki ... lepiej tu nie wchodź mololo.pl

 • kupogon

  Oceniono 17 razy -5

  Właśnie pogoniłem wielkie kupiszcze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX