"Gdybym mogła przewidzieć, że szczerość zaprowadzi mnie na jakiegoś Plotka...."

Anita Lipnicka jakiś czas temu skrytykowała Agnieszki Chylińskiej i jej nową płytę. Teraz tłumaczy się z tego na swoim blogu i przy okazji wspomina o... Plotku.

Jakiś czas temu cytowaliśmy fragmenty wywiadu, którego Anita Lipnicka udzieliła portalowi Onet.pl. Podczas szczerej rozmowy wokalistka powiedziała m.in. co myśli Agnieszce Chylińskiej i jej nowej płycie.

 

Przypomnijmy słowa Anity:

Dokonała pewnego wyboru. Pozostaje tylko życzyć jej połamania szpilek na nowej drodze życia. Jest jednak dla mnie coś desperackiego w tej metamorfozie, jakiś lekki fanatyzm, cechujący na przykład nowo nawróconych w wierze. Skoro to jest ta prawdziwa Agnieszka, kim była Chylińska? Nie dostrzegam tu naturalnej ciągłości. Ona nie tyle straciła twarz, co własną tożsamość.
- Myślisz, że za kilka miesięcy gdzieś w Wilanowie będzie budowała swój dom
za tą płytę?

- Myślę, że taki był plan.

Po publikacji wywiadu szybko okazało się, że krytyka chadza w obie strony. Lipnickiej oberwało się za to, że krytykuje koleżankę po fachu i tym samym w bardzo tani sposób promuje siebie i swoją nową płytę. Nic więc dziwnego, że na swoim oficjalnym blogu Anita postanowiła wytłumaczyć się ze swojego zachowania.

Gdybym mogła przewidzieć, że szczerość zaprowadzi mnie na jakiegoś Plotka czy Pudelka, rozmawiałabym w wywiadach wyłącznie o pogodzie. Okazuje się, że wyrażanie osobistych opinii na różnego typu zjawiska, tematy mniej lub bardziej istotne, może cię obecnie wiele kosztować, a słowa wypowiadane w szerszym kontekście nie mają już żadnej racji bytu - pisze Lipnicka.
Cóż, pozwoliłam sobie skomentować zaskakującą metamorfozę koleżanki po fachu - każdy ma w końcu prawo do indywidualnej oceny czegokolwiek. Nie zrobiłam tego z premedytacją - zapytana przez dziennikarza wprost, udzieliłam szczerej, spontanicznej odpowiedzi. I w jednej chwili zostałam skandalistką! Wszystko inne co miałam do powiedzenia przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. Poczułam się jak jakiś przypadek świńskiej grypy polskiego show-biznesu, wydmuchana sensacja w dobie panoszącego się raka, który stał się już zbyt powszechny by zasłużyć na konkretnego newsa Śmiem przypuszczać, że koleżanka poczuła się podobnie, albo i jeszcze gorzej, z racji czego mogę wyrazić jedynie swe głębokie ubolewania. Nie prosiła się przecież o rolę w tym sztucznie spreparowanym melodramacie - tłumaczy wokalistka.

Jak widać, Anita uważa, że padła ofiarą mediów - w tym Plotka. Nie ukrywajmy jednak, że w show-biznesie działa nie od wczoraj i powinna doskonale zdawać sobie sprawę z tego, jak funkcjonują dzisiejsze media. Czyżby naprawdę nie spodziewała się, że jej słowa odbiją się takim echem? Trochę nie chce nam się w to wierzyć.

 

Przy okazji - Lipnicka znowu ląduje na Plotku. Ciekawe, czy tym razem też będzie się tłumaczyć.

 

Więcej o:
Komentarze (14)
"Gdybym mogła przewidzieć, że szczerość zaprowadzi mnie na jakiegoś Plotka...."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 88aga88

  Oceniono 53 razy 35

  ale wam pojechala:D

 • vanessaaa

  Oceniono 31 razy 21

  bo głupie media,same szyją skandale i awantury. takie życie,ludzie to właśnie chcą czytać.

 • reki334

  Oceniono 24 razy 8

  Gdybym mogła przewidzieć, że szczerość zaprowadzi mnie na jakiegoś Plotka, to bym była dawno szczera.

 • olenkaa78

  Oceniono 19 razy 7

  tlumacz sie tlumacz bo Chylinska zmienila look ale co komu do tego ' nie podoba sie to nie slucham' po problemie

 • quantise

  Oceniono 10 razy 6

  No cóż Anita ma racje!! Chylińska z ostrej babki zrobiła z siebie ciepłe kluchy-i ten teledysk "chce ci tyle dać". Co to ma wo gule być? Pamiętając ją z czasów O.N.A i porównując do tego o teraz śpiewa, no jak by na to nie spojrzeć zrobiła z siebie coś dziwnego, szkoda bo była naprawdę dobrą wokalistką z charakterem i bardzo dobrym głosem a teraz to już tylko komercja:(

 • cholera

  Oceniono 30 razy 4

  Lipnicka dobrze gada, kazde zdanie ktore wypowiedziala jest w porzadku - co wy z niej robicie? Zostala zapytana przez dziennikarza i powiedziala szczerze co mysli - miala klamac, zeby dla was redaktorzyny plotka bylo 'nieskazitelnie' i bez skandalu? To nie byl skandal - to wy uczyniliscie skandal ze szczerej wypowiedzi. CZEGO OCZEKIWALISCIE??? Buraczane redaktorzyny plotka! ZAL mi was i waszej demagogii chorej. W tym przypadku przyklasne Anicie, bo Chylinską choc lubilam - teraz jej nie czaje. Kasiora..

 • paskuda

  Oceniono 29 razy 3

  kurczę, przecież wyraziła swoją opinię w wywiadzie, a nie w rozmowie prywatnej, z przyjacielem... teraz dolewa tylko oliwy do ognia, mogła już lepiej milczeć..

 • katashi

  Oceniono 16 razy 2

  Właśnie Reki334 też bym była bardzo szczera xd A ja uważam, że ona poprostu wyraziła swoją opinię, chociaż wiedziała, że udziela wywiadu, no to co sie dziwi, że obiegł media nie rozumiem jej. A zreszto 1000 razy wole Age od niej. Kropka, przecinek, enter. xd

 • eeeee1

  Oceniono 1 raz 1

  jedno trzeba przyznac - Lipnicka jako jedna z niewielu osob w polskim show biznesie pisze swojego bloga poprawna polszczyzna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX