Kukiz o Krupie: Przysłanianie krzyżem waginy to tania prowokacja

Muzyk zbulwersował się kampanią na rzecz adopcji psów.

Kampania PETA z Joanna Krupą wywołała wiele kontrowersji. Na plakatach widać nagą modelkę, miejsca intymne zasłania krzyż. Taką symboliką oburzony jest Paweł Kukiz muzyk znany z zespołu Piersi.

 

Używanie krzyża jako symbolu przysłaniającego waginę i piersi jest tanią formą prowokacji. Akcja jest nie na miejscu i obraża uczucia religijne. Najlepiej przejść obok niej obojętnie i nie zwracać uwagi.

 

Prowokacja w kampaniach społecznych to często wykorzystywany zabieg, którego celem jest przyciągnięcie uwagi. Tym razem autorom udało się to w 100%, a waszym zdaniem zdjęcia z Krupą obrażają uczucia religijne?

 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (85)
Kukiz o Krupie: Przysłanianie krzyżem waginy to tania prowokacja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pipin

  Oceniono 62 razy 34

  Mam gdzieś i ten krzyż i trójkącik Krupy, nie obraża ani mnie ani moich uczuć ;)-sęk w tym, że plakat nie spełnia swojej roli! Piękna i naga dziewczyna z symbolem religijnym odwraca uwagę od tego co naprawdę w tym jest najważniejsze-adopcji zwierząt! Krupa powinna być dodatkiem a nie dominować! Psiaki wyglądaja na tym plakacie jak zapchajdziura i niewiele znaczący dodatek. Teraz nikt nie mówi o problemie jakim są przepełnione schroniska a o d..Maryni...tzn. Krupy ;)Plakat powinien wzruszać i poruszać na zupełnie innym poziomie. Pomysł i wykonanie w swej wymowie fatalne i z kompletnie zwalonym środkiem ciężkości.

 • fikumiku

  Oceniono 60 razy 30

  przyciągneła uwagę, to fakt, tylko do czego? do gołego tyłka z krzyżem czy do dramatu zwierząt?

 • kosmici87

  Oceniono 39 razy 29

  bez sensu . nikt sie nie przejmuje adopcja tylko patrzy sie na prowokacyjne zdjecie Joanna z Krzyzem . co ma krzyz do adopcji???

 • frank_drebin

  Oceniono 49 razy 25

  Kukiz to ten od "ZCHN zbliża się".I nagle stał się takim obrońcą uczuć religijnych.Albo chodzi mu o rozgłos albo ma syndrom odstawienia flaszki.

 • zdziwiony

  Oceniono 53 razy 21

  nalezy szanowac uczucia religijne wyznawcow wszystkich wiar na swiecie , zarowno katolikow , jak i muzulmanow,zydow itd itp. i szarganie symbolami religijnymi --obojetnie jakich wyznan ---swiadczy o kompletnym braku empatii dla "innych"ludzi ktorym nalezy sie taki sam szacunek jak nam

 • jackyll

  Oceniono 49 razy 21

  A czy Pan Bóg chciał, by wyrabiać figurki na jego podobieństwo? Czy Bóg kiedykolwiek utożsamiał się z figurkami? Krzyżykami? Obrazami? Kto czytał Biblię? Ręka do góry! ....Nie widzę!...No to cisza.

 • chrabia

  Oceniono 38 razy 20

  anioły w kulturze katolickiej występują w białej powłóczystej szacie, nie posiadają widocznych cech płciowych.

 • kocurra

  Oceniono 48 razy 18

  Głupia sztuczna kukła, zarobiła to dla kasy i sławy a nie dla jakiś qndli. Paweł ma rację. Teraz to tylko goła du.pa i niewyparzonym ryjem robi sie karierę!

 • slon61

  Oceniono 47 razy 17

  Alkoholik bedzie girls panienkę pouczał..a jego dzieci maja pijaka ojca i to Mu pasuje....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX