Amerykańskie ciacho - fajny konkurs

Ashton Kutcher to jeden z Twoich ulubionych aktorów? Nie możesz doczekać się nowej produkcji w której wystąpi - Amerykańskie ciacho? Weź udział w konkursie!

 

Już jutro w kinach pojawi się film "Amerykańskie ciacho" - fajna komedia z Ashtonem Kutcherem w roli głównej!

 

O czym jest film?

 

Rozbrajająco przystojny Nikki uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Zdobywa je szybko i zmienia, gdy tylko znudzą mu się ich luksusowe apartamenty. To jego sposób na życie. A przy okazji - doskonały biznes. Nieodpartemu czarowi Nikkiego ulegają kolejne kobiety, a on bawi się nimi i korzysta z życia, które mu sponsorują. Pewnego dnia spotyka wyjątkową dziewczynę - Heather. Piękna nieznajoma nie jest nim jednak zainteresowana. Czy w grze uczuć, która zaczyna się między Nikkim a dziewczyną chodzi o coś więcej? - film.gazeta.pl


Amerykańskie ciacho - polski zwiastun

 

Z okazji premiery "Amerykańskiego ciacha" Kotek przygotował dla Was fajny konkurs. Do wygrania elektroniczna ramka na zdjęcia!

 

Ramka Samsung Digital Photo Frame SPF-72H

 

Co zrobić, aby wygrać?


1. Rozwiąż quiz o Ashtonie Kutcherze, który znajdziesz poniżej

2. W jutrzejszym mailu od Kotka otrzymasz specjalny kod i instrukcje, co zrobić dalej

3. Pamiętaj, aby rozwiązując quiz podać ten sam adres mailowy, na który otrzymujesz maile od Kotka - wszystkie dane muszą się zgadzać!

4. Ramka powędruje do osoby, która poprawnie odpowie na pytania zadanie w quizie, prześle kod z maila od Kotka - szczegóły (na jaki adres macie wysyłać maile itp.) otrzymacie w jutrzejszym mailu od Kotka!

 

Sponsorem nagrody jest Monolith Films

 

Powodzenia!

 

Nie dostajesz jeszcze maili? ZAPISZ SIĘ! KLIKNIJ TUTAJ!

 

 

QUIZ ZNAJDZIESZ PONIŻEJ

Więcej o: