ANNA MUCHA WYGRAŁA TANIEC Z GWIAZDAMI!!!

Takiego wyniku głosowania nikt się nie spodziewał. Wygrała o zaledwie ułamek procenta.

 

 

To już pewne.Anna Mucha wygrała dziesiątą edycję Tańca z Gwiazdami. Takiego werdyktu życzyli sobie nie tylko internauci, ale także widzowie stacji TVN. Mucha w finale tanecznego show walczyła o główną nagrodę z Nataszą Urbańską. Mówi się, że był to najbardziej zacięty pojedynek wśród wszystkich, dziesięciu edycji Tańca z Gwiazdami. 

 

Zobacz koniecznie: Sondaż serwisu Plotek.pl - 40 tysięcy internautów oddało głos

 

Trzy finałowe rundy, dwie pary, jeden parkiet

Podczas finału Natasza Urbańska i Anna Mucha zatańczyły po trzy tańce. Ostatnie występy to tzw. freestyle, czyli dowolnie wybrany przez finalistów tańce oraz choreografie. 

 

Przeczytaj koniecznie: Relacja z finału 10 edycji Tańca z Gwiazdami. Wszystkie tańce. 

 

Wszystkim tańcom finałowym towarzyszył łzy wzruszenia, wielkie emocje oraz zaskakujące chwile. Najbardziej surowa wśród jury Iwona Pavlović podczas ostatniego tańca Nataszy Urbańskiej popłakała się. Wzruszenia nie kryła także inna członkini jury Beata Tyszkiewicz.

 

Zaskakujące wyniki głosowania telewidzów

 

Podczas trwania finału, prowadzący Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski podawali cząstkowe wyniki głosowania telewidzów. Głosy rozkładały się równomiernie: 50% na 50 %. To wzbudziło podejrzenia internautów. Gdy w studio TVN podawane były wyniki cząstkowe, na oficjalnej stronie były podawane także wyniki, jednak zupełnie inne. Według oficjalnej strony show stosunek głosów prezentował się następująco:  Urbańska 53,43%, a Mucha 46,57%.

 

Ostatecznie podczas ogłaszania oficjalnym wyników Anna Mucha wygrała z Nataszą Urbańską stosunkiem głosów: 50,01% do 49,99%. Pierwszy raz w historii telewizji głosy widzów rozłożyły się w tak spektakularny sposób. 

 

Doda w finale Tańca z Gwiazdami

 

Wielkim zaskoczeniem okazał się także występ kontrowersyjnej Dody.  Wokalistka ogłosiła przed swoim muzycznym występem, że będzie to show godne królowej. I faktycznie tak było. Jednak zamiast golizny i prowokujących gestów w stronę byłego męża Radka Majdana, który brał udział w tej edycji show, zobaczyliśmy liryczną Dodę w piosence Ewy Bem "Gram o Wszystko":

 

  

Więcej o:
Komentarze (127)
ANNA MUCHA WYGRAŁA TANIEC Z GWIAZDAMI!!!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hanna69

  Oceniono 102 razy 44

  Wygrała gorsza. Nie po raz pierwszy w tym programie.

 • 123

  Oceniono 127 razy 43

  dla mnie i tak natasza WYGRAŁA>!!!!!

 • katia1

  Oceniono 109 razy 43

  WSZYSTKO BYŁO USTAWIONE OD POCZĄTKU PROGRAMU

 • hanna69

  Oceniono 62 razy 42

  Mam satysfakcję, że nie wysłałam ani jednego esemesa. Walter ciemnotę sprzedaje ludowi oszołomionemu - 50% na 50% głosów. Ha! Ha! Wygrała ułamkiem głosów! Wstydu nie mają! Wkładajcie nadal kasę do kieszeni Waltera i spółki!

 • moravia

  Oceniono 106 razy 42

  Mucha i Maserak tańczyli freestyle do piosenki o samobójstwie. Osobliwy pomysł jak na program rozrywkowy, no ale cóż... Kto tam patrzył na taniec, kto słuchał muzyki? ;] W "Kulisach" Janek Kliment zapytał Nataszy, dlaczego przegrali (bo on wygrywa wszystkie zawody i się nie spodziewał porażki), a Natasza odpowiedziała: "Janku przegrałeś, bo tańczyłeś ze mną". I to jest chyba sedno sprawy - Mucha jest kiepską tancerką, ale widzowie chcieli dokopać Nataszy. Polak-katolik pójdzie dzisiaj spać z poczuciem dobrze wykonanego zadania ;]

 • daar67

  Oceniono 89 razy 39

  nikt się nie spodziewał........ ale zakłamanie. Od początku było wiadomo, ze wygra Anka. Ustawka na całego. Ale na szczęście zniknie jak wszystkie gwiazdy, które wygrały TzG

 • blackout2

  Oceniono 80 razy 38

  TVN jest taką ku...ką, sprzedajną stacją, że już pewnie w sierpniu było wiadome kto wygra..

 • maagdaddee

  Oceniono 126 razy 38

  to niesprawiedlwe mucha nie powinna wygrac!!!!!!!!! jeszcze taka wioche odwalila na koniec slodka idiotka zalosne!!!!!!!!!!!!!!

 • rachel21

  Oceniono 80 razy 38

  Natasza była lepsza, natomiast Ania zdobyła widownie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX