Porażka Mam Talent: Ania Gogola odpadła wczoraj z show

Jury było wściekłe. Czy naprawdę mamy zły gust jako naród?

 

Emocje po wczorajszym odcinku opadły, więc na trzeźwo można spojrzeć na porażkę, jaką zapewne było odpadnięcie Ani Gogoli. Ania podczas castingów zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pokazując swój niebywały wokal. Mocny, charyzmatyczny i do tego z pazurem. Jury nie miało wątpliwości, aby Ania znalazła się w półfinałach. Gdy wyszła wczoraj na scenę, by zawalczyć o finał oczarowała wszystkich.

 

Gogola przeszła niesamowitą metamorfozę. Z przeciętnej dziewczyny ze sklepu metalowego przemieniła się w prawdziwą gwiazdę. Strój, fryzura i ogólny wygląd sceniczny był pięknym dodatkiem do jej talentu. NAJWIĘKSZE ZASKOCZENIE TEJ EDYCJI. 

 

 

 

 

Relacjonując jej występ wczoraj, pisałem tak: 

 Zajebi*sta zmiana! Ania z dziewczyny ze sklepu metalowego przemieniła się w prawdziwą gwiazdę. I ten głos! Gogola ze swoim ciężkim niczym wyposażenie jej sklepu głosem powaliła wszystkich na kolana. Z lekkością odśpiewała kawałek Janis Joplin. Wojewódzki nie jest w stanie uwierzyć w metamorfozę Gogoli. Jeżeli nie oglądacie Mam Talent to żałujcie. CHYLIŃSKA POCAŁOWAŁA BUTY ANI Z SZACUNKU! JURY OSZALAŁO! WIDOWNIA KRZYCZY JAK OSZALAŁA, KLASZCZE I... TUPIE! MOI DRODZY, CHYBA JESTEŚMY ŚWIADKAMI NARODZIN GWIAZDY.

 

Gdy ogłoszono wyniki głosowania telewidzów przeżyliśmy narodowy szok. Ania Gogola nie dostała się do finału Mam Talent. Wasze komentarze pod wczorajszą relacją mówiły wszystko:

Bardzo dziwi brak Gogoli w finale, zdziwię się jednak jeśli z tak fajnym głosem za chwilę nie wyda płyty. Zaskoczyło mnie pierwsze miejsce od widzów dla Wyrostka, owszem facet ma wielki talent i wykorzystuje go z pasją, do mnie jednak to nie trafia. Mi akordeon kojarzy się z "work and travel" w warszawskich tramwajach... - pisał Gonzo.

 

Kuba Wojewódzki po ogłoszeniu wyników powiedział, że wstyd mu za Polaków, bowiem głosowanie pokazuje, że mamy kiepski gust. Miał rację. A wy, jak podchodzicie dzisiaj do wczorajszego odpadnięcia Ani Gogoli z show? Porażka roku czy słuszna decyzja widzów? 

 

Mrock

 

 

Komentarze (106)
Porażka Mam Talent: Ania Gogola odpadła wczoraj z show
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kawucha

  Oceniono 80 razy 46

  Kuba przegiął, zdecydowanie, to była decyzja widzów, o gustach sie nie dyskututje, rozumiem że był rogoryczony, z resztą jak ja, ja również kibicowałam Ani, ale on za bardzo popłynął, a tych dwóch chłopaków stojąc na scenie było w szoku, pare minut wcześniej całe to "żury" rozpływało się nad ich talenatami, a potem ich zrównali z ziemią, błagam.... żałosne to było

 • elenaris

  Oceniono 43 razy 29

  Rewelacyjny głos

 • rafifordon

  Oceniono 52 razy 28

  Przykro mi z powodu tego, że Ania odpadła, ale wypowiedź Kuby była co najmniej nie na miejscu! Jak on może twierdzić ze ludzie nie mają gustu, a sam kilka tygodni wcześniej przepuszcza do finału Idiotę!! udającego pszczołę i w ten sposób zamyka furtkę innej osobie która ma jakiś talent!

 • ben_oni

  Oceniono 40 razy 24

  Czy naprawdę jako naród mamy zły gust?? Mamy tak samo beznadziejny gust jak każdy inny naród. Tak już jest, że Benny Hill ma większą widownię niż Woody Allen, a Frank Zappa mógł tylko marzyć o sprzedaży płyt jaką notowała Britney Spears.

 • sansa

  Oceniono 35 razy 23

  Najważniejsze, że Ania się w ogóle ujawniła. Teraz już nie przepadnie jej talent. Bez względu na werdykt telewidzów.

 • kingisonlyone

  Oceniono 41 razy 23

  Uważam ,że Ania Gogola jest świetną piosenkarką ... Pomimo to ,iż nikt nigdy jej nie uczył profesjonalnego śpiewu , śpiewa świetnie ma mocny glos i bardzo intrygujaca barwe glosu ... Pomimo ,ze nie przeszla do finalu mysle ,ze i tak zrobi kariere ... na pewno ktoś ją zauważył i zrobi z niej gwiazde ... skoro taka Gosia Andrzejewicz (ktora nie ma ani glosu ani wygladu ani talentu) została gwiazdą to Gogola również zostanie ...

 • kabe

  Oceniono 34 razy 22

  Mam nadzieję, że Chylińska jej pomoże.

 • zuzalitta

  Oceniono 42 razy 22

  Szkoda ze nie przeszła. Byłam za nią, a metamorfoza wspaniała prawie jej nie poznałam. Wielki szacunek.

 • aksak

  Oceniono 52 razy 22

  No cóż. Skoro w Polsce preferuje się Dodę i Feela...To niestety, tak to wygląda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX