Jarosław Burdek nowym menadżerem Dody - OŚWIADCZENIE

To już pewne. Nowym menadżerem Dody został były zastępcą dyrektora TVP2.

 

Wczoraj wielu zastanawiało się, czy to możliwe, aby brat Dody Rafał Rabczewski został jej nowym menadżerem. Informacje podane na oficjalnej stronie Dody wskazywały, że tak:

 

Przeczytaj koniecznie: Nowym menadżerem Dody został jej brat?

 

Wszelkie wątpliwości zostały jednak rozwiane po tym, jak Doda zamieściła na swojej stronie oświadczenie w sprawie nowego menadżera:

 

 Od dzisiaj Doda ma nowego managera


którym jest Jarosław Burdek - dziennikarz i manager z blisko dwudziestoletnim stażem, aktualnie dyrektor programowy nowej telewizji muzycznej - Rebel TV. Wcześniej był m.in. prezenterem radiowym (Radio Kraków, Radio ESKA), dyrektorem programowym MTV, dyrektorem promocji Sony BMG, zastępcą dyrektora TVP2. Od października br. prowadzi swoją firmę konsultingową i producencką.


?Propozycję Dody przyjmuję bez wahania - stawiam na jej wielki talent muzyczny i charyzmę. Będziemy ciężko pracować nad nagraniem najlepszej płyty w jej karierze i nad zmianami wizerunkowymi. Doda jest dzisiaj w miejscu, gdzie przestają się liczyć plotki i skandale, za to pora na realizację marzeń o światowym poziomie jej wszystkich działań artystycznych, od teledysków po wielkie koncertowe show" - twierdzi Jarek.

Management.

 

Boli was już od tego głowa?

 

 

Komentarze (31)
Jarosław Burdek nowym menadżerem Dody - OŚWIADCZENIE
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jadzka

  Oceniono 19 razy 9

  a niech jej menagerem będzie nawet mandaryna tyle mnie to obchodzi ile śnieg zeszłoroczny ;D

 • magduusia

  Oceniono 21 razy 7

  Traci czas. Jeśli Doda ma coś osiągnąć to trochę to potrwa. Maja była w stanie tylko pomóc Dodzie bo wiedziała jak po tylu latach współpracy. A tu przychodzi Burdel i chcę zrobić za niej światową gwiazdę. Ile razy ją widział, 2???

 • ladyzgaga

  Oceniono 40 razy 6

  współczuję mu

 • andziadoda16

  Oceniono 15 razy 5

  Mnie nie boli ^^

 • wkurzacz

  Oceniono 24 razy 4

  Dobrze gadasz "liberia". Jak się przez tyle lat rozrzucało wokół siebie tyle gó..a, to teraz trudno oczekiwać, że będzie pachnieć. Wszystkie chwyty wykorzystane, wszystkie mosty spalone. No chyba, że zacznie śpiewać poezję :)

 • dedaa66

  Oceniono 31 razy 3

  no i dobrze zawsze trzeba jakas zmiane wprawadzic... ale maja tez była swietna :)

 • szafmen87

  Oceniono 4 razy 2

  Ja mam taką prośbę.. Jeżeli już coś komentujecie - to komentujcie wydarzenie/plotkę/osobę, której artykuł dotyczy... Można Dodę lubić, można nienawidzić, ale po jakiego od razu obrażać fanów? Wypraszam sobie.. Zastanówcie się proszę zanim coś napiszecie :/ A jedna osoba, która tu używa słów jakich niestety używa, nie oznacza, że wszyscy tacy są :] Pozdrawiam

 • lacrymosa

  Oceniono 6 razy 2

  Boli,boli

 • katerina

  Oceniono 56 razy 2

  Oczywiście nie wątpię, że zarówno Maja, jak i Doda podjęły słuszną decyzję. Obie z pewnością długo się do tego rozstania przygotowywały i obie dobrze na tym wyjdą. Myślę, że będa wymieniać się uwagami i doświadczeniami już a gruncie czysto towarzyskim, a to wzbogaci jedną i drugą o nowe inspiracje. Życzę obu Paniom powodzenia na drodze do mega sukcesu i niech do końca pozostaną wierne sobie i swoim ideałom, nie patrząc na opinie ludzi, którzy z za łożenia i zamiłowania źle im życzą. Bo ten typy niestety tak mają, taki błąd genetyczny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX