Finał "Tańca z gwiazdami" - kto zdobędzie Kryształową Kulę? SONDAŻ

X jubileuszowa edycja "TzG" od samego początku miała dwie faworytki. Dzisiaj w finale zmierzy się Natasz Urbańska i Anna Mucha. Zagłosuj w naszym sondażu wybierz swoją faworytkę!

Dzisiaj kończy się jubileuszowa X edycja "Tańca z gwiazdami". Tym razem po kilku słabszych seriach udało się zgromadzić na parkiecie prawdziwe gwiazdy, a nie same pogodynki i imprezowi celebryci. Anna Mucha i Natasza Urbańska od początku były faworytkami i to one zmierzą się w finale. Obie piękne i pragnące wygranej, która ma im pomóc w karierze.

 

Finał budzi bardzo dużo emocji. Zakłady można robić u bukmacherów. Jak na razie minimalną faworytką jest Mucha, ale różnice nie są duże. 

 

ANNA MUCHA

 

Zadebiutowała w wieku zaledwie 9 lat i to u samego Andrzeja Wajdy w filmie "Korczak". Jej kariera nabrała tempa dzięki roli Danki Dresner w "Liście Schindlera" Stevena Spielberga. Później niestety nie było już tak wybitnie, a kulminacją aktorskiego dorobku okazała się rola w telenoweli "M jak miłość". Mucha próbowała uczyć się aktorstwa w Nowym Jorku, ale szkoła nie wiele jej pomogła.

 

W tym roku znowu zrobiło się o niej głośno. Występuje w "Tańcu z gwiazdami" i rozebrała się w podwójnej sesji w "Playboyu". Nikt nie dawał jej dużych szans w show, wszyscy się spodziewali jej wygłupów. A tymczasem wylądowała w finale i to dzięki bardzo dobrym tańcom. Ani partneruje w "TzG" największy przystojniak wśród tancerzy Rafał Maserak.  

 

 

 

NATASZA URBAŃSKA

 

Trampoliną dla jej kariery była współpraca z teatrem Buffo i późniejszy związek z jego dyrektorem Januszem Józefowiczem. Choreograf pomógł znaleźć Nataszy odpowiednią drogę i otworzył przed nią wiele drzwi. Ma przewagę nad Muchą ponieważ na co dzień zajmuje się tańcem, ale w wydaniu estradowym a nie towarzyskim. Jej ciału jest łatwiej przystosować się do intensywnej pracy.

 

Występ w "Tańcu z gwiazdami" ma dodatkową symbolikę. W "Jak oni śpiewają" Natasza przegrała w finale z Agnieszką Włodarczyk. Druga porażka oznaczałaby poważne problem, szczególnie w jej związku z Januszem Józefowiczem, który jest perfekcjonistą. Urbańskiej w "TzG" partneruje nowy partner z za naszej południowej granicy Jan Kliment.

 

 

 

 

Zagłosujcie w naszej sondzie na swoją faworytkę w SONDZIE!

Kto wygra Taniec z Gwiazdami?
Więcej o:
Komentarze (81)
Finał "Tańca z gwiazdami" - kto zdobędzie Kryształową Kulę? SONDAŻ
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukis

  Oceniono 74 razy 50

  Będzie zacięta rywalizacja :)

 • mikado

  Oceniono 83 razy 41

  Sam taniec ocenia jury. My oceniamy również osobowość, sympatyczność, poczucie humoru, dystans do siebie itp. W TzG, inaczej niż w zawodowych turniejach, liczy się więc nie tylko taniec. Jury musi dawać Urbańskiej najwyższe noty, bo inaczej byłoby nieuczciwe. Do nas należy uczciwa ocena całej reszty - fałszywej skromności, opowiadań o rzekomych trudnościach z nauką kroków, nienaturalnego wdzięczenia się, chorobliwej ambicji, przez którą Natasza zrujnowała życie prywatne swojemu czeskiemu partnerowi, a przede wszystkim - decyzji o udziale w programie, w którym ta pani powinna występować co najwyżej jako tancerka-instruktorka.

 • proboscis

  Oceniono 120 razy 40

  Ja jeszcze pod życiorysem Nataszy dopisałabym: jest mdła i taka słodka, że nie można na nią patrzeć.

 • beskrytycznie

  Oceniono 50 razy 34

  no cóż ja będę szczery aż do bólu - MAM TO W DUPIE

 • maria

  Oceniono 112 razy 32

  Wole Anie i Ania wygra .

 • gonzo

  Oceniono 67 razy 25

  Wygra Mucha mimo że gorzej tańczy...patrząc na sam taniec to powinien być finał Urbańska-Kwiatkowski. Mucha fajnie wygląda w standardzie, ale w szybszej łacinie sprawia bardzo chaotyczne wrażenie...

 • maria

  Oceniono 46 razy 20

  Natasza gdyby nie pozowała na świętą jebliwą miała by większą sympatie i większe poparcie u ludzi, obrała zła TAKTYKE !!

 • perrysource

  Oceniono 62 razy 20

  Żeby wygrała Anna Mucha

 • elb

  Oceniono 69 razy 19

  ja poprostu chcę zobaczyć jak Urbańska się obraża!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX