Karta Doładowująca SimPoints już w sprzedaży!

Chcesz podarować swoim Simom przedmioty, których nie ma w grze The Sims 3? Karta SimPoints pozwoli Ci wyposażyć ich we wszystko, co zechcesz!

 

Chciałbyś podarować swoim Simom nowe stroje oraz przedmioty, ale nie posiadasz karty kredytowej, aby zakupić je w The Sims 3 Store? Teraz zrobisz to bez problemu! Od piątku, 20. listopada, w sklepach możesz nabyć specjalną Kartę Doładowującą SimPoints o wartości 1000 punktów. Karta będzie dostępna w specjalnej promocyjnej cenie 19,99 PLN.

 

W pudełku znajdziesz kod, który jednorazowo zasili Twoje konto na pl.thesims3.com o 1000 punktów SimPoints. Swoje konto możesz doładowywać wielokrotnie za pomocą kolejnych kodów, podobnie jak telefon w systemie pre-paid.

 

 

 

Punkty na zakupy wykorzystasz w sklepie The Sims 3 Store (pl.store.thesims3.com). Znajdziesz w nim setki nowych elementów wyposażenia wnętrz, mnóstwo ciekawych mebli, ubrań, nowych fryzur i wiele, wiele innych przedmiotów dla Twoich Simów. Oferta sklepu The Sims 3 Store jest wzbogacana o nowe zestawy obiektów co najmniej dwa razy w miesiącu. Wszystkie przedmioty, które tam znajdziesz są unikalne, co oznacza, że nie pojawią się nigdy w żadnym zestawie akcesoriów lub dodatku do gry The Sims 3.

 

Odwiedzaj sklep The Sims 3 regularnie i weź udział w wyprzedażach, na których kupisz wybrane przedmioty i zestawy obiektów w niebywale atrakcyjnych cenach.

 

na podst. mat. pras.

 

Myślicie, że taka karta to dobry pomysł?

 

Więcej o: