30 najważniejszych wydarzeń 2009 roku!

Rusza II edycja naszej odliczanki. Przez cały grudzień będziemy prezentować wam najważniejsze, najbardziej wpływowe czy kontrowersyjne wydarzenia roku 2009. Wielki finał w Sylwestra.

 

Co przyniósł nam rok 2009? Przede wszystkim ogromne afery takie jak "Kammelgate" czy aferę Weroniki Marczuk-Pazury. Wielu plotek przysporzył nam także Roman Polański. O tym pisał nie tylko Plotek.pl, ale i opiniotwórcze serwisy czy gazety. To dowód na to, że polski show-biznes naprawdę nabiera tempa.

 

Prócz wielkich afer miejsce miały także zabawne wpadki, żenujące wypowiedzi gwiazd czy pojawienie się na rynku debiutantów. Śmiało możemy powiedzieć, że rok 2009 jest rokiem polskiego show-biznesu. 

 

Redakcja Plotka przeanalizowała artykuły z całego roku i wybrała naprawdę mocną 30. Już jutro dowiemy się, kto zajął ostatnie, trzydzieste miejsce w naszym zestawieniu. 

 

Prześledź koniecznie zeszłoroczną edycję "30 najważniejszych wydarzeń 2008 roku"

Więcej o:
Komentarze (4)
30 najważniejszych wydarzeń 2009 roku!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sylwestra91

  Oceniono 89 razy 53

  Najsmutniejszym zdarzeniem w roku 2009 była niespodziewana śmierć wielkiego artysty,wspaniałego czlowieka Michaela Jacksona.Niech Mike spoczywa w pokoju [*]

 • areque

  Oceniono 11 razy -1

  no a sylwestra91 walnie haslo MJ i potem kisiel w majtach bo ja plusuja.. eehh...

 • noveen

  Oceniono 10 razy -4

  Plotku, czy nie za wcześnie na tego typu rankingi ;)??

 • adusiax

  Oceniono 15 razy -5

  Ważna też była premiera New Moon! Tzn. Duzo osób na nia czekało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX