Półfinał "TzG" - odpadł Michał Kwiatkowski!

W wielkim finale programu zobaczymy Nataszę Urbańską i Anię Muchę. Jednak zanim to, sprawdźcie, kto najlepiej zaprezentował się w półfinale!

Do walki o ścisły finał programu stanęli dziś Natasza UrbańskaAnia Mucha i Michał Kwiatkowski. Wszyscy spodziewaliśmy się, kto wejdzie do finału, ale... jeszcze nic nie było pewne.

 

Pierwsze tańce:

 

Jako pierwsi czadu dali Michał Kwiatkowski i Janja Lesar, którzy zatańczyli salsę. "Przepięknie" - powiedziała Iwona Pavlovic. To znaczy, że było naprawdę dobrze. Para po raz pierwszy w programie otrzymała cztery dziesiątki! Michał nie krył wielkiej radości.

 

Ogniste tango zatańczyli Ania Mucha i Rafał Maserak. Czarna Mamba chciała się do czegoś przyczepić, niestety nie miała do czego. Uznała ten taniec za piękny. Cztery dziesiątki były pewne!

 

Również salsę zatańczyła Natasza Urbańska z Janem Klimentem. Oooj, Natasza pokazała, że potrafi się nieźle wyginać! Iwona Pavlovic wstała i oddała Nataszy ukłon za to, co robiła ze swoim ciałem! Tego chyba jeszcze nie było w tym programie - ani takiego wyginania, ani ukłonu Iwony! Cztery dziesiątki wydają mi się niewystarczającą oceną za ten taniec...

 

Wyniki cząstkowe głosowania telewidzów: Michał Kwiatkowski 32%, Anna Mucha 34%, Natasza Urbańska 34%.

 

 
Drugie tańce:

 

 

Michał Kwiatkowski i Janja Lesar odtańczyli znakomitego zdaniem jury foxtrota. Para zgarnęła oczywiście cztery dziesiątki. W dzisiejszym programie chyba możemy zapomnieć o jakiejkolwiek dziewiątce...

 

Po salsie Ani Muchy i Rafała Maseraka padły pierwsze gorzkie słowa jury. Beata Tyszkiewicz stwierdziła, że w porównaniu z Nataszą Urbańską, która również zatańczyła salsę, Muszka wypadła troszkę gorzej. Padła pierwsza dziewiątka! Przyznał ją Piotr Galiński. Reszta jury przyznała Ani i Rafałowi dziesiątki. 

 

Zauważyłem, że tylko Natasza Urbańska potrafi sprawić, że w ogóle nie odwracam wzroku od telewizora, kiedy ona tańczy. Jej taniec był zdecydowanie za krótki! Znowu padły cztery dziesiątki.

 

Wyniki cząstkowe głosowania telewidzów po kolejnych tańcach: Michał Kwiatkowski 31%, Anna Mucha 37%, Natasza Urbańska 32%.

 

WYNIKI:

 

Po zsumowaniu ocen jury i głosów widzów najmniej punktów zdobył Michał Kwiatkowski wraz z Janją Lesar. Obyło się bez zaskoczenia, ale nie obyło się bez ogromnego wzruszenia - łzy uronili nie tylko Michał i Janja, ale też Jan Kliment i Ania Mucha

 

Tak, jak wszyscy się spodziewaliśmy - w finale zobaczymy Nataszę Urbańską i Anię Muchę! Wielki finał już za tydzień.

 

 Negral

 

Zobacz także:

Michał Kwiatkowski o Nataszy i Ani: Jestem za "mały", by przeskoczyć jedną z nich

 

Komentarze (105)
Półfinał "TzG" - odpadł Michał Kwiatkowski!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • moravia

  Oceniono 55 razy 51

  Właśnie odpadł najfajniejszy facet w tej edycji ;/ Najbardziej utalentowany i najsympatyczniejszy. Szkoda ;/ Michał, trzymaj się! Jesteś wielki! Czekamy na płytę! Było super! Finał nieważny i nieistotny jak dla mnie ;/

 • Gość:

  Oceniono 54 razy 46

  Dla mnie Michał zdecydowanie wygrał;

 • eau_de_vie

  Oceniono 47 razy 43

  Szkoda że odpadł Kwiatkowski. Sympatyczny bardzo i on chyba jeden tańczył dla tańca i przyjemonosci a nie dla wygranej.
  Szkoda

 • gawronka

  Oceniono 48 razy 40

  Szkoda, naprawdę szkoda. Skromny, sympatyczny, wrażliwy chłopak.

 • tapczan

  Oceniono 50 razy 36

  Była dzisiaj machlojka TVN w głosowaniu. Na stronie TzG można obserwować na bieżąco wyniki glosowania. Przed ostatnim występem Nataszy, prowadziła Mucha przed Kwiatkowskim. Ale Natasza zatańczyła i jej procenty zaczęły rosnąć w niebywałym tempie. Momentalnie z 18% zrobiło się 30%. Wyprzedziła Kwiatkowskiego i zbliżała się z gigantyczną prędkością do Muchy. Gdyby ją wyprzedziła, Mucha pożegnałaby się z programem. Ale zanim zaczęła się przerwa na reklamy przed ogłoszeniem wyników, wskaźnik stanął. Spróbowałem wysłać SMS'a i już nie został przyjęty - czyli glosowanie zostało zamknięte dużo wcześniej niz TVN robi to zwykle, z obawy przed porażka Muchy... Co ciekawe Skrzynecka po powrocie na antenę ogłosiła ze glosowanie ciągle trwa co było informacją nieaktualną od jakiś 5-7 minut. Ostatecznie Muchę od porażki uratował circum 1 %.

 • ladyzgaga

  Oceniono 72 razy 34

  SONDAŻ: "Czy TzG - podobnie jak JOŚ - jest ustawiony". Jeżeli tak, to daj plusa, a jak nie, minusa. Każdy głos się liczy.

 • tripst

  Oceniono 45 razy 33

  O jej cóż za zaskoczenie nie spodziewałem się tego. To było do przewidzenia wszystko dla oglądalności. Zrobili świństwo Michałowi. TVN to ukartował

 • moravia

  Oceniono 36 razy 32

  Lukis, chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jak było naprawdę. Już w sierpniu było wiadomo, kto będzie w finale. Cała machina promocyjna była skierowana na Muchę i Urbańską, resztę uczestników w ogóle pomijano w zajawkach i materiałach promocyjnych. 3 tygodnie temu w gazecie "Boutique" ukazał się artykuł, szeroko komentowany na forum TzG, w którym było napisane, że Michał Kwiatkowski nie zdobył Kryształowej Kuli (dołóż 3 tygodnie na proces produkcyjny magazynu, czyli wiedzieli 1,5 miesiąca temu). I jak tu nie mówić o ustawce???

 • martysia10

  Oceniono 56 razy 26

  Dlaczego głosowaliście na Muche?? Co wy w niej widzicie?! Rozpuszczone babsko i tyle! Nie widzieliście, jak Michał płakał? To jemu należało się miejsce w finale. To oczywiste, ze oni płacą jury!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX